Kültür ve Sanat

Ebru Gündeş rekora koşuyor!

Yılın başında ‘Aşık’ isimli albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan Ebru Gündeş, albümünden sonra konser takvimine hız vermişti. Yıl boyu İstanbul’da sahneye çıkan Gündeş, yaz sezonunun açılmasıyla birlikte her yıl olduğu gibi başta Kıbrıs olmak üzere çeşitli yerlerde konser maratonuna devam etmişti.

HARBİYE’DE TOPLAM 38 BİN KİŞİ İLE BULUŞTU!

6 yıl aradan sonra bu yaz ilk kez Harbiye Açıkhava sahnesine çıkan ünlü sanatçının konser zamanlaması ilk önce 3 gün olarak belirlenmişti. Konser bilenlerinin günler öncesinden tükenmesi sebebiyle Gündeş 5 gün boyunca Harbiye sahnesindeydi. Daha sonra Ebru Gündeş’i canlı dinlemek isteyenlerin özel isteğiyle 3 kere daha sahneye çıkması için anlaşılan sanatçı, 8 konserin 7’sini tamamladı. Gündeş, bu konserlerde toplam olarak 38 bin kişi ile buluştu. Ünlü sanatçının 15 Eylül’de gerçekleşecek olan son konserine ise 6 bin kişinin gelmesi bekleniyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu