Kültür ve Sanat

Ebru Gündeş Harbiye’ye doymadı!

6 yıldır Harbiye’de sahneye çıkmayan Ebru Gündeş, bu sene adeta Açıkhava’ya çıkarma yaptı. İlk açıklandığında 3 gün konser vereceği belirtilen Gündeş, biletlerin hemen tükenmesi ve yoğun istek üzerine 2 gün daha arttırarak toplam 5 gün boyunca yaklaşık 30 bin kişiye konser vermişti.

“ONUR DUYACAĞIZ!”

Bayram’da Antalya’da bir otelde sahne alan Ebru Gündeş’in 15 Eylül’de tekrar harbiye Açıkhava’da olacağı biliniyordu. Ünlü sanatçı, konseri sırasında 11 Eylül’de de Harbiye sahnesinde olacağını söyledi. Gündeş, “Harbiye konser serimize bir yenisi daha eklendi. 11 Eylül’de de Açıkhava sahnesinde olacağız. Ben, sesim ve şarkılarım sizi Harbiye’de bir kez daha ağırlamaktan onur duyacağız!” ifadelerini kullandı. Böylelikle bu yaz toplamda 7 kere aynı sahnede olacak olan Ebru Gündeş, en çok sahne alan isim oldu.

“HARBİYE AÇIKHAVA’NIN SAHİBİ EBRU GÜNDEŞ VE TARKAN”

Öte yandan kendisini Harbiye Açıkhava sahnesinde ‘mekanın sahibi’ ilan eden Hadise’nin o sözlerine Bülent Ersoy yorum yapmıştı. Diva, Tarkan ve Ebru Gündeş’i katarak “Tarkan beyefendi var, sanki ben doğurmuşum gibi gördüğüm Ebru Gündeş var. Oranın sahibi bence Ebru Gündeş ve Tarkan.” şeklinde konuşmuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı