Ebru Gündeş, Gidiniz’i yayınladı!

Ebru Gündeş, yeni şarkısı Gidiniz'i yayınladı...

ebru-gundes-gidiniz

Türk müziğinin önemli isimlerinden Ebru Gündeş, uzun süredir beklenen yeni şarkısı Gidiniz’i bugün itibariyle yayınladı.

2019 yılı Ocak ayının son günlerinde yayınladığı yeni albümüne bir yeni video klipli şarkı daha ekleyen Ebru Gündeş, “Aşık” adlı albümüne 12. şarkısını eklemiş oldu. Ebru Gündeş, daha önce “Aşık” isimli şarkısına çektiği klibin ardında, albüme yeni bir klipli şarkı daha eklemiş oldu. Ünlü şarkıcının 30 Ocak’ta yayınladığı “Aşık” albümünde yer alan “Aşık” şarkısı Youtube Türkiye, Ebru Gündeş kanalında 10 milyondan fazla izlenmiş ve büyük bir çıkışa imza atmıştı.

Ünlü şarkıcının geçtiğimiz aylarda yayınladığı yeni albümündeki şarkıların izlenmeleri sırasıyla “Tanrım Neden” 2.6 milyon, “Dibe Vurgun” 3.2 milyon, “Çağırın Gelsin” 4.4 milyon, “Ararsam Gelme” 3.9 milyon ve “Cennet” 2.4 milyon kez izlendi. Yeni şarkısı “Gidiniz” de 2 saat içerisinde 20 binden fazla izlenme almış durumda. Gidiniz şarkısının sözleri Şebnem Sungur’a ait olurken, müziğin Gökhan Tepe’ye ait olduğu açıklandı. Gidiniz şarkısının düzenlemesini ise Erhan Bayrak üstlendi.

“Aşık” albümünün ikinci klipli şarkısı olan Gidiniz’in klip yönetmenliğini ise Gülşen Aybaba yaptı. Alınan özel izinle Venedik Sarayı’nda çekilen video klipte 30’dan fazla kişi kamera arkasında görev aldı. Ebru Gündeş’in siyah elbisesi ve gösterişli altın takıları klipte gözlerden kaçmadı. Ebru Gündeş’in yeni şarkısı Gidiniz’in kayıt ve editini ise Hasan Umut Önder ve Mustafa Karaduman yaptı.

Ebru Gündeş’in yeni şarkısı Gidiniz, bugün itibariyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.