Medya

DUYGU SARIŞIN’IN SETTE YÜZÜ MÜ YANDI? İŞTE İLK AÇIKLAMA!..

İddialara yapım şirketinden açıklama geldi:

"'Ufak Tefek Cinayetler' dizi setinde Duygu Sarışın’ın kaza geçirdiğine ilişkin çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Setimizde her hangi gibi bir oyuncumuz ya da çalışanımız kaza geçirmemiştir. Ancak başrol oyuncularımızdan Tülin Özen geçtiğimiz hafta evinde ufak bir kaza atlatmış ve setine ara verilmiştir."

 

Star'da izleyicisiyle buluşan 'Ufak Tefek Cinayetler' ilgi gören bir yapım oldu. Senaryosu ve kurgu tekniğiyle rakiplerinden farklı bir kitleye hitap eden dizi, zirveye oynuyor!

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu