Duygu Sarışın’dan ‘Çağatay’la ayrılmadık’ mesajı!

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın çifti bayram günlerini Ulusoy'un yakın arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ'un Kemerburgaz'daki evinde geçirdi...

Takip Et:

Yaz tatillerinde sık sık bir araya gelen yakın arkadaşlar Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy, bu kez sokağa çıkma yasağının olduğu Ramazan Bayramı‘nı birlikte geçirdi. Buluşmanın adresi ise Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer‘in Kemerburgaz‘daki evleriydi. Çağatay Ulusoy, ikilinin evine kendisi gibi oyuncu sevgilisi Duygu Sarışın‘la gitti. Ulusoy ile Sarışın‘ın ayrılığı iddiaları da bir kez daha asılsız çıktı. Sarışın, Tatlıtuğ‘un köpeğiyle bu pozunu yayınlayarak da ‘Ayrılmadık’ mesajı verdi.

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı‘nda dişçisinden çıkarken görüntülenmişti. Kendisini görüntüleyen gazetecilerle ayaküstü sohbet eden ünlü oyuncu, “Karantina günlerinde birçok kişi yemek yapmaya merak sardı. Çağatay Bey mutfakta nasıl?” sorusuna “İyidir mutfakta. Ama çok özel sorular bunlar, konuşmayayım.” yanıtını vermişti. Sarışın‘ın bu röportajından günler sonra ikilinin ayrıldığı iddia edilmişti.