Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy aşkı tam gaz!

Bir süre önce ayrıldıkları yönünde dedikodular çıkan Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy çiftinden Sarışın, ayrılık haberlerini yalanladı...

2 yıl önce final yapan ‘İçerde’ dizisinin setinde tanışan Çağatay Ulusoy ve sevgilisi Duygu Sarışın’ın aşkı bir dargın bir barışık devam ediyor. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamaya çift, beraberlikleri hakkında konuşmayı tercih etmiyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un reklam yüzü olduğu bir giyim firmasının lansmanında görüntülenen Tatlıtuğ’un yakın arkadaşı Çağatay Ulusoy’un sevgilisi Duygu Sarışın, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Bir hayli keyifli olduğu gözlenen genç oyuncu, yeni sezonda ekranlarda olmak istediğini belirtip “Yeni bir dizi projemiz var. Görüşmeler devam ediyor, henüz sözleşme imzalamadık.” şeklinde konuştu.

Yaz sezonunun açıldığı ilk günlerde Ege kıyılarında mavi tura çıkan çiftten çağatay Ulusoy’un bu tatil için günlüğü 16 bin lira olan tekne kiraladığı konuşuluyordu. Mayıs aytında yaptıkları tatilden sonra birlikte görüntü vermeyen ikilinin ayrıldığı iddia edilmişti. Oyuncu “Çağatay Bey’le tatiliniz nasıl geçti?” sorusuna “Güzel geçti her şey.” diyerek ayrılık dedikodularını da yalanlamış oldu.