Magazin

Duygu Sarışın: “Çağatay’la ayrılık yok!”

Oyuncu çift Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy uzun süredir birlikte. 2017 yılında final yapan İçerde dizisinin setinde tanışan çiftin arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşmüştü. İkili o tarihten bu yana ilişkilerini bir dargın bir barışık devam ettiriyor. Beraberliklerinin magazin basınından uzak yaşamaya çalışan çift, ilk kez geçtiğimiz şubat ayında evlenen Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin düğününde beraber fotoğraf karelerine yansımıştı. O günlerden sonra birkaç kez de gazeteciler tarafından görüntülenen ünlü oyuncuların ayrıldıkları iddia edilmişti.

Önceki günlerde Çağatay Ulusoy’un yakın arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ’un reklam yüzü olduğu firmanın lansmanına katılan Duygu Sarışın, Çağatay Ulusoy hakkında yöneltilen soruları yanıtlamamıştı. Ünlü oyuncunun keyifli hali ise gözlerden kaçmamıştı.

“AYRILIK YOK, O HABERLERİ SİZ ÇIKARIYORSUNUZ”

Çağatay Ulusoy’la ilişki yaşamaya başladıktan sonra dizilerden bölüm başı aldığı 10 bin lirayı 30 bin liraya çıkardığı öne sürülen Sarışın, dün Nişantaşı sokaklarındaydı. Spor tarzı ve makyajsız hali ile dikkat çeken ünlü oyuncu, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Normalde özel hayatı hakkında çıkan haberlere yorum yapmamasıyla bilinen Duygu Sarışın, gazetecilere sitemlerini iletti. Çağatay Ulusoy’la ayrılmadıklarını magazincilerin bu tarz dedikoduları çıkardıklarını ifade eden güzel oyuncu, yeni sezonda ekranda olacağını da söyledi.

Çağatay Ulusoy’un Medcezir dizisinde partneri olan aynı zamanda eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın Instagram’daki bir fotoğrafını beğenip sonra beğeniyi geri çekmesi olay olmuştu. Sarışın’ın bu hadise sonrası kıskançlık krizlerine girdiği ve ikilinin iliişkisinin sarsıldığı konuşuluyordu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu