Kültür ve Sanat

Duman geceyi ısıttı!

Yaz aylarında İstanbul’da kalanların eğlence mekanı olarak görülen Harbiye Açıkhava, bütün bir yaz boyunca onlarca sanatçı ve binlerce seyirciyi konuk etti. Yaz ayları bitse de Harbiye konserleri devam ediyor. Bu ayın sonuna kadar sanatçılar ve hayranlarını buluşturacak olan Harbiye’nin dün akşamki konuğu ise rock müziğin önemli gruplarından Duman’dı.

İlk olarak 1999 yılında Eski Köprünün Altında albümü ile müzik piyasasına adım atan grup, Kaan Tangöze, Batuhan Mutlugil, Ali Barokas ve Alen Konakoğlu’nun bir araya gelmesiyle oluşmuştu. 20 yıldır şarkıları ile rock dünyasında farklı bir yer edinen Duman, yıllar içerisinde 7 albüme imza attı. Son albümlerini olan Darmaduman’ı 2013 yılında çıkaran Duman, halen festivallerin aranan gruplarından. Ayrıca her yıl Harbiye’de de konser veren Duman, bu yıl da İstanbullu müzikseverlerle buluştu. Yaklaşık 6 bin kişinin Açıkhavayı doldurduğu konserde Duman’ın vokalisti Kaan Tangöze, şarkıları hayranları ile birlikte seslendirdi.

KIVILCIM URAL, EŞİNİ EN ÖNDEN İZLEDİ

Soğuk havaya aldırış etmeyen Duman hayranları keyifli bir akşam yaşattı. Duman’ı dinlemeye gelenler arasında grubun solisti Kaan Tangöze’nin eşi ve kızı İlayda’nın annesi Kıvılcım Ural da vardı. Ural gece boyu sosyal medyadan konserde yaşananları paylaştı. Kaan Tangöze ile yasak aşk yaşaması ve sonra evliliği ile magazin gündeminden uzun süre düşmeyen genç müzisyen, yıllar sonra yeni bir şarkı yaptı. Sözü ve müziği kendisine ait olan Yıllar Sonra’yı müzikseverlerin beğenisine sunan Ural, şarkıya bir de kız arkadaşlarıyla havuz başında klip çekti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu