Dr. Stone 2. sezonundan yeni fragman yayımlandı

Takip Et:
Dr. Stone 2. sezonundan yeni fragman yayımlandı
Dr. Stone 2. sezonundan yeni fragman yayımlandı

Dr. Stone“un 2. sezonundan kısa bir fragman yayımlandı. Yayımlanan fragmanda merakla beklenen yeni sezonun gelmesine çok az zaman kalmışken özel bir aktivitede 2. sezon ile alakalı konuşulacağı açıklandı.

Dr. Stone TV animesinin resmi Twitter hesabı geçtiğimiz dakikalarda, animenin 2. sezonu için özel bir aktivitenin 11 Ekim Pazar günü “Jump Special Anime Festa 2020” sırasında yapılacağını duyuran bir fragman yayımladı.

dr stone

Aktivitenin canlı yayın sayfası, aktivite sırasında ayrıca “Demon Slayer: Infinity Train Kimetsu no Yaiba: Mugen Train” filmi, şu anda yayımlanan “Jujutsu Kaisen” animesi ve Parako Shinohara’nın “Boukyaku Battery” manga çabuksu hakkında da aşırıca haber olacağını duyurdu.

10/11(日)13時~開催 #ジャンプスペシャルアニメフェスタ2020 にてLIVE配信される「STONE WARS 決戦前夜スペシャル映像」PVを公開しました‼️

新規ナレーションによる第1期ナビゲートに加え、第2期先行カット世界最速公開も📡

イベントURLhttps://t.co/eeDgPnZyRA #ドクターストーン #DrSTONE pic.twitter.com/fV9ooKLzSo

— アニメ「Dr.STONE」公式 TVアニメ第2期 2021年1月TV放送&配信開始!! @STONE_anime_off October 9, 2020

Dr.
Taştan bir dünya ve uygarlığın tamamen çöküşüyle ​​karşı karşıya olan Senku, dünyayı yine inşa etmek için bilimi kullanmaya karar verir. Aynı anda uyanan süper eforlu çocukluk dostu Taiju Oki’den başlayarak medeniliği sıfırdan yine inşa etmeye başlarlar. Taş Devri’nden günümüze iki milyon senelik bilimsel tarihi anlatan eşi bakılmamış bir zanaatkarlık serüveninin öyküsü!

Taş Savaşlarına çok az kaldı. Büyük bir merakla beklenen Dr.
sezonu, Ocak 2021’de yayımlanacak. Ocak ayının hangi gününde yayımlanacağı gibi çoğu zaman yeni gelişmeye sitemizden erişebilirsiniz.

.