Doug Liman’ın Yönetttiği Lockdown Filminde Ben Stiller ve Lily James de Rol Alabilir

Takip Et:
Doug Liman’ın Yönetttiği Lockdown Filminde Ben Stiller ve Lily James de Rol Alabilir
Doug Liman’ın Yönetttiği Lockdown Filminde Ben Stiller ve Lily James de Rol Alabilir

Peaky Blinders’ın yaratıcısı Steven Knight’ın yazdığı, Doug Liman’ın idarediği Lockdown filminde Anne Hathaway ve Chiwetel Ejiofor ile beraber rol almaları için Ben Tarzlar ve Lily James ile fikir.

The Bourne Identity ve Mr. & Mrs. Smith filmleriyle tanınan, aynı zamanda American Made ve Edge of Tomorrow filmlerinde beraber çalıştığı Tom Cruise’un uzayda çekilecek filmini idareyecek olan Doug Liman, bir yandan bu filmin hazırlıklarıyla uğraşırken, bir yandan da bu süreçte daha küçük çaplı projelerini yaşama geçiriyor.

Pandemi döneminde geçen bir soygun hikâyesini mevzu alacak, romantik komedi cinsindeki Lockdown filmini idaremeye hazırlanan Doug Liman, yeni filminin oyuncu kadrosunu şekillendirmeye başladı.

10 milyon doların altında bir bütçeyle çekilecek olan bu filmin başrollerinde Anne Hathaway ile Chiwetel Ejiofor‘un yer alacağı önceki günlerde belirli olmuştu.
Deadline’ın haberine göre filmde rol almaları için Ben Tarzlar, Lily James, Stephen Merchant, Dulé Hill, Jazmyn Simon ve Mark Gatiss ile fikir. Görüşmelerin son düzeyde olduğu bu adlarla gelecek günlerde resmi uyuşmaların imza atılması bekleniyor.

Doug Liman’ın Idarediği Lockdown Filminin Çekimlerine Başlandı

Kamera önünde etkileyici bir takımı bir araya getirecek gibi görünen filmin kamera ardında da ehemmiyetli adlar yer alıyor.
İkilinin son derece tehlikeli bir mücevher soygununu galibiyetle reelleştirmek için değişikliklerini bir kenara bırakmaları gerekiyor.

Ikiden az karakterin kilit rol oynayacağı filmde Peaky Blinders dizisindeki performansıyla çok konuşulan Cillian Murphy‘nin de rol alabileceği konuşuluyordu. Ancak gelen son haberlerde Murphy’nin isminin geçmemesi, galibiyetli oyuncunun projede yer almayacağını düşündürüyor.

Merakla beklenen filmin çekimlerine önceki günlerde başlandı.