Dört ünlünün konserine Şafak Sezer’de eklenince olanlar oldu!..

Takip Et:

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi önceki gün dört dev isim Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Kutsi ve Hüsnü Şenlendirici ile bir ilke imza attı. Dörtlü, 'Aşka Dair Şarkılar' konsepti ile art arda sahneye çıkarak 80'lerden günümüze en sevilen aşk şarkılarını söyledi. İlk olarak sahneye çıkan Hüsnü Şenlendirici; İbrahim Tatlıses ve Müslüm Gürses'in parçalarına klarneti ile eşlik etti. Şenlendirici, "Yaşayan efsane Cengiz Kurtoğlu ile aynı sahneyi paylaştığım için çok mutluyum. Performansım bittikten sonra ben de sizler gibi oturup dinleyeceğim" dedi.


"Aydemir Abi'nin (Akbaş) yerine ben oynayacağım"


İkinci isim olarak sahneye çıkan ve konuklara müzik ziyafeti çeken Kutsi, "Daha önce Açıkhava'ya sanatçıları dinlemek için çok geldim ama sahneden çok daha farklı ve heyecanlıymış" diye konuştu. Gecenin finalini Cengiz Kurtoğlu yaptı. 'Liselim' şarkısı ile konserine başlayan Kurtoğlu, sahnede kendisini dinlemeye gelen Şafak Sezer'e de laf attı. Kurtoğlu, "Kolpaçino 4'te Aydemir Abi'nin (Akbaş) yerine ben oynayacağım, unutma! Seni severek izliyorum kardeşim, hoşgeldin" diyerek performansına devam etti. Konserin sonlarına doğru Kurtoğlu, Altun, Kutsi ve Şenlendirici'yle birlikte Şafak Sezer de sahneye çıktı. Sezer, Müslüm Gürses'in unutulmaz şarkısı 'Adını Sen Koy'u söyleyerek büyük alkış aldı.


"Beni ilk kez dinleyenleri uyarayım; bağımlılık yaparım"


Üçüncü sırada sahneye çıkan Hakan Altun, konserinde daha çok slow şarkılara ağırlık verdi. Ünlü şarkıcı, ilk kez çıktığı Harbiye'de en çok alkış alan isim oldu. "Beni ilk kez dinleyenleri uyarayım; bağımlılık yaparım" diyen Altun'u ailesi de konserde yalnız bırakmadı.