Kültür ve Sanat

“Don’t Worry Darling” filminin çekimleri gelecek hafta başlayacak

Geçtiğimiz haftalarda Harry Styles ve Olivia Wilde’nin “Don’t Worry Darling” adlı yeni bir filmin kadrosuna katıldığını dinlemiştik. Bugun ise projenin gerçekleşmesi ile alakalı ehemmiyetli bir adım daha atıldı. Yapılan yeni açıklamaya göre izleyiciler tarafından merakla beklenen Don’t Worry Darling filminin çekimlerine resmi olarak 19 Ekim tarihinde başlanacak. Filmin izleyiciler ile ne zaman buluşacağı ise henüz belirli değil.

Don't Worry Darling

Don’t Worry Darling hakkında öğrenilenler

Film, 1950’lerde Kaliforniya çöllerinde geçen bir psikolojik gerilim olacak ve mutsuz bir ev hanımının öyküsünü mevzu edinecek.

Harry Styles, Shia Labeouf’un yerine kadroya dahil oldu.
Harry Styles, ufalamış erkek grubu One Direction’ın ardından kariyerine solo olarak devam ediyordu. Oyunculuğa ise 2017 senesinde başladı. Christopher Nolan’ın, II. Dünya Savaşı sırasında yaşananları mevzu edinen “Dunkirk” filminde rol almıştı. İlk projesinde eleştirmenlerden pozitif tepki alan Styles, ütopik bir toplulukta geçen psikolojik gerilim filminde ikinci performansını sergileyecek.

Filmin oyuncu kadrosunda; “Little Women” ve “Ritüel” filmlerinde bulunmuş Florence Pugh; “Fifty Shades” serisinde ve “Suspiria” filminde boy göstermiş Dakota Johnson; “Star Trek” serisinde ve “Wonder Woman” filminde yer almış Chris Pine bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu