Müzik

Doğuş’tan Aleyna Tilki’ye destek!

Eylül ayında genç rap’çiler Amir ve Oğuz Kalfa ile birlikte Trio isimli şarkıyı çıkaran ve yeni şarkısına bir de klip çeken Doğuş, o dönemden sonra zaman kaybetmeden yeni şarkısı için çalışmalara başlamıştı. Geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda yeni şarkısının hazırlıklarının bitmek üzere olduğunu söyleyen Doğuş, genel koordinatörlüğünü C.Özkan Yılmaz’ın üstlendiği Darbe isimli iki versiyondan oluşan yeni şarkısını çıkardı. Doğuş, Darbe şarkısını müzikseverlerin beğenisine Almanya’da çektiği kliple sundu.

Darbe şarkısını iki farklı versiyonla hayranları ile buluşturan Doğuş, tüm dijital platformlarda yayınlanan şarkısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Şarkının gördüğü ilgiden memnun olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı, hayranlarının kendisini ve şarkılarını özlediğini belirtti.

DOĞUŞ: “ALEYNA TİLKİ HAKLI”

Yeni şarkısını “Bir darbe etkisi yarattık.” yarattık sözleriyle anlatan Doğuş, “Pop müzik bitiyor” tartışmasına da dahil oldu. Aleyna Tilki’nin “Bence rap, popu falan öldürmedi. Pop müzik yapan insanlar şarkı çıkarmadı. Çıkaranlar da hit şarkı çıkaramadı. Onun dışında pop şarkılarda çok çalışılmamış ve biraz özensiz davranmaya başlandı.” şeklinde yaptığı açıklama hakkında konuşan Doğuş, ünlü şarkıcıların yeni şarkılar üretemediğini söyledi. Küçükler öğrenmiş diyerek Aleyna Tilki’nin sözlerine katıldığını belirten Doğuş, “Sıra büyüklerde” diyerek meslektaşlarını adım atmaya davet etti.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu