Müzik

Doğuş ve Mustafa Yılmaz’ın klip çekiminde korkutan olay!

Geçtiğimiz aylarda Doğuş imzalı Keşke şarkısı ile müzikseverlerin karşısına çıkan Mustafa Yılmaz ve Doğuş ‘Duy’ isimli şarkının klip çekimleri için kamera karşısına geçti. Doğuş, sözleri müziği kendisine ait şarkının klip çekimlerinde Mustafa Yılmaz ile birlikte kameralar karşısına geçti. Doğuş ve Mustafa Yılmaz, tekne içerisinde gerçekleşen çekimler öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Doğuş, “Klibin bugün ikinci günü, dün biraz tehlikeli geçti. Kardeşimin vücudu Can Yaman, ama içi ne diyeyim içi şamyel mi diyelim. Boğuluyordu dün zor geçti. Bugün yine tekne sahnelerimiz var atacağım ölecek, ‘Duy’ ses getirsin diye” ifadelerini konuştu.  Sağlık sorunları yaşadığını söyleyen ünlü şarkıcı “Ben sudayken yardım ettim ama birde ameliyatlıyım, öyle çektim ama nasıl oldu bilmiyorum. İnsanlar yardım etti, ekipten arkadaşlar, geçmiş olsun” dedi. Çekimlerin iyi geçtiğini belirten Doğuş, “Çok böyle helikopterin içerisinden tavşan çıkartıp atmadık aşağıya ama güzel seyirlik, eğlenceli hepimizin keyif alabileceği bir iş oldu diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“UTANDIM ÖLÜMDEN DÖNDÜM!”

Çekimlerde boğulma tehlikesi geçiren Mustafa Yılmaz, “Küçükken geçirmiş olduğum bir olaydan dolayı, yüzme bilmiyorum. Fobi oluştu bende. İnşallah öğrenirim diye ümit ediyorum. Ekip arkadaşlarıma da söylemedim, utandım. Utandığım için söyleyemedim, keşke söyleseymişim daha kötü sonuçlar doğurabilirdi. Bugün için önlem aldık, artık yüzmeyi bilmediğimi biliyorlar. Gerçekten güzel bir klip oldu, Doğuş ağabeyime çok teşekkür ediyorum. Ümit ediyorum ki kalplere dokunacak bir şarkı oldu” şeklinde konuştu.

“KASIKLARIMA KİS VARDI”

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği ameliyatıyla alakalı konuşan Doğuş, “İnsanların bilmesini istemiyordum ama paylaşıyorum sizinle, bel fıtığı ve kasıklarımdan oldum. Kasıklarımda kis vardı,  6 saat ameliyatta kaldım. Hatta Mustafa’ya dedim ki, ölseydim bu klip’te baya yürürdün diye takıldım. Benim kis iyi huylu çok şükür, atlattık” dedi.

“ŞİDDET KIRMIZI ÇİZGİM!”

Son dönemdeki kadına şiddet olaylarına da değinen Doğuş, “Ben bu mevzulara çok gıcığım, hiçbir kazanç elde etmeksiniz, iki gün stüdyoya kapanıp onlarla alakalı bir şarkı yapıp kendi kanalıma atmıştım. Hiçbir paylaşımda yapmadım, kendi kendine dinleniyor. Kadına olan şiddete aşırı derecede gıcığım. Ben şimdi yolda giderken bir kadının dayak yediğini görürsem arabadan inerim. Allah o adamı korusun yani, net diyorum. Çocuğa vurmak kadına vurmak, hayvana vurmak, yaşlı insanlara vurmak, bunlar en son kırmızı çizgilerim bunlar. İnsan değil bunlar, bunu yapan insan olamaz.” İfadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu