Doğuş: Çocuğum olması için beni eşim ikna etti

Takip Et:

Gamsız, Yalancı ve Uyan gibi hit olmuş şarkılarıyla bir döneme damga vuran Doğuş, şimdilerde mutlu aile tablosuyla adeta parmak ısırtıyor. Eşiyle mutlu bir evliliği olan ünlü müzisyen, “Bu iğrenç dünyaya evlat getirmek çok zor bir işti.” şeklindeki açıklamasıyla şaşırttı. Doğuş, eşine ise iltifatlar yağdırdı ve kendisini çocuk sahibi olma fikrine onun ikna ettiğini belirtti.

“GAMSIZ” İLE EDİNDİĞİ KİTLE HALA ONU YALNIZ BIRAKMIYOR! PANDEMİYE RAĞMEN KONSERLERİNE DEVAM EDİYOR!
Yıllar önce “Gamsız” isimli duygusal şarkısıyla müzik dünyasında adeta fırtınalar estiren, ardından üst üste birçok hit şarkıya imza atan Doğuş o dönem oldukça popülerdi. İlerleyen yıllarda zaman zaman albümlerine ara veren şarkıcı, bir ara beyaz perdeye de göz kırptı. Bu süreçte verdiği konserlerle de sıkça hayranlarıyla buluştu. Geçmişte edindiği hatrı sayılır bir dinleyici kitlesi olan ünlü müzisyen, pandemi dönemindeki kısıtlamalar yüzünden eğlence dünyasının adeta durma noktasına gelmesine rağmen konser vermeye devam ediyor. Doğuş, yakım zamanda 6 sahne programının olduğunu söyledi. İşten arta kalan boş zamanlarında ailesiyle yakından ilgilenen şarkıcı, son dönemde tam bir aile babası portresi çiziyor.

BEBEK’TE AİLE GEZMESİNDE GÖRÜNTÜLENDİLER!
Doğuş, Azeri eşi Xosqedem Hidayetqizi, çocukları Arda ve Arın ile Bebek Parkı’nda objektiflere takıldı. Gazetecilere ailesiyle birlikte poz veren ünlü şarkıcı, daha sonra muhabirlerle sohbet etti. Oldukça keyifli olduğu gözlenen Doğuş, beyazlayan sakallarıyla da dikkat çekti. Geçtiğimiz haziran ayında “5’li” adını verdiği bir albüm piyasaya çıkaran ünlü şarkıcı, “Albüm güzel gidiyor. Pandemiye rağmen güzel işler alıyorum. Eylül sonuna kadar altı sahnem daha var” şeklinde konuştu. Doğuş, önümüzdeki aylarda yeni şarkılarını da sevenlerinin beğenisine sunacağını dike getirdi.

DOĞUŞ: ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ, ASLAN GİBİ BİR EŞİM OLDU VE ÇOCUK SAHİBİ OLMAYA BENİ O İKNA ETTİ!
Çocukları çok sevdiği halde bir dönem baba olmayı aklından çıkardığını itiraf eden şarkıcı, ‘Bu iğrenç dünyaya evlat getirmek çok zor bir işti ama şükürler olsun ki öncelikle aslan gibi bir eşim oldu. Ve beni o ikna etti’ diyerek çok konuşulacak ilginç bir itirafta bulundu.