Doğuma gün sayan Cansu Tosun’a anlamlı hediye!

Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil ile evli olan Cansu Tosun, doğacak oğulları Marsel için yapılan oyun parkını sosyal medyadan yayınladı...

Takip Et:

2018 yılında dünyaevine giren Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil çifti oğulları Marsel‘in doğması için gün sayıyor. Hamileliğinin 8’inci ayında olan Cansu Tosun, önceki gün karnı burnunda hallerini Instagram hesabından yayınladı.

Öte yandan ünlü oyuncu, Mawali’de doğacak olan oğulları Marsel için yapılan oyun parkını sosyal medyadan yayınladı. Cansu Tosun haberi şu sözlerle duyurdu:

“Bugün Mawali’de Marsel Kolcak Köstendil çocuk parkın açılışı olmuş… Oradaki çocuklar kaydırağa ve salıncağa hayatlarında ilk kez binmişler. Ne güzel bir 23 Nisan haberi bu. Dünyayı güzelleştirmeyi, dönüştürmeyi ve sevgi katmayı sizden öğreniyoruz, yüreğinize sağlık. Ne desem başka bilemedim çok çok çok teşekkürler. Bu fikri gerçekleştiren anawakuda‘ya özellikle teşekkürler ve bu fikri ona sunan sevgili Tuba Kaya, Süreyya Özer, Wiqaa Aljuber, Gülşah Akgül, Nazlı Çalışır, Meryem Özbey, Merve Varınca, Ayse Bacı, Mervegül Arıcı, Güllü Hızal, Merve Tigu , Jessica Asillo, Haluk Bakır’a çok çok çok teşekkürler.”