Medya

Doğduğun Ev Kaderindir’in Zeynep’i Demet Özdemir’in en büyük hayali sizi çok şaşırtacak!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Erkenci Kuş dizisiyle büyük kitlelerin hayranlığını kazanan genç oyuncu Demet Özdemir, şimdilerde dram dizisi Doğduğun Ev Mukadderatındır’de oynadığı Zeynep karakteri ile de alkış ile izlenmekte. Henüz 28 yaşında olmasına rağmen galibiyetli bir kariyer geçmişi olan Özdemir, reelinde bu noktaya çok çalışarak gelmiş bir ad.

1992 Kocaeli doğumlu olan oyuncu, anne ve babası dağılınca minik yaşta İstanbul’a gelmiş.
Zaman zaman sosyal medya hesabından bir stüdyoda dans ederken çekilen videolarını paylaşsa da geçmişte ciddi bir biçimde eğitim alıp istekle bağlı olduğunu öğrenen çok yok.

Oyuncu dün akşam 13 Ekim Salı instagram’da, bir zamandır reklam suratı olduğu Pantene’in sosyal mesullük projesi için canlı yayına bağlandı. Demet Özdemir ile sohbeti Ayşe Arman reelleştirdi. Öncelikle oyuncu, içinde yer aldığı kampanyayı aktardı.

Kanserle gayret eden ve rehabilitasyon sürecinden dolayı saçlarını kaybeden bayanların yanında olduklarını belirterek duyarlı insanları peruk bağışına çağırdı.

Hayal kurmanın ehemmiyetine değinen ve hayal kurmaktan hiç vazgeçmediğini vurgulayan Demet Özdemir “Çok uzun vadeli tasarı yapmıyorum zira tam hayallerim yavaş yavaş da şekilleniyor bazen. Diyorim ki yazın böyle bir şey hayal ediyorum işimle ilgili, sonrasında başka bir şey… ama 10 sene sonrasını hayal etmiyorum” açıklamasını yaptı.

Özdemir, kendisiyle alakalı uzun vadeli tasarılar yapmasa da gerçeğinde Türkiye’deki kız çocukları için bir hayali olduğunu da sözlerine ilave etti.

Genç oyuncu, dileğini şöyle paylaştı: “Daha fazla bir şeylere vasıtayı olmak istiyorum ve ben kızlarla dans etmek, dans mektebi açmak istiyorum. Başka kentlerde dansla tanışmamış, kızlarlaa. Onların hürlüğe kavuştuğu anı bakmak istiyorum gözlerimde. En uzak gibi görünen en fazla yapmak istediğim hayallerimden birisi bu.”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu