Doğduğun Ev Kaderindir’e bir değil, iki bela geliyor! Zeynep’in çilesi şimdi başlıyor!

Takip Et:
Doğduğun Ev Kaderindir’de Mehdi, ne zaman Zeynep için elini taşın altına koyacaksın?
Doğduğun Ev Kaderindir’de Mehdi, ne zaman Zeynep için elini taşın altına koyacaksın?

Magazinn / Ayrıntı – tv8’De dün akşam 14. kısmı yayınlanan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinde Zeynep’in bitmek öğrenmeyen tasalarına durmadan yenilerinin ilave edileceği bakılıyor. Benal ile aynı evde yaşayamayan Zeynep, Mehdi’nin onu başka bir eve yerleştirmesiyle hafifleyeceğini düşünüyor ama apayrı tasalar kapıda!

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in başrolünde oynadıkları dizinin yeni kısmına izleyenler, “Müjgan ve Benal baydı artık” yorumlarını yapıyorlar.

Zeynep’in tüm iyi amacının sonuna kadar sömürülmesine tahammül edemeyen izleyiciler, bir de onun işyerinde yaşadığı işkenceyi baktıkça daha da geriliyor. Zeynep’in çok istediği hukuk ofisinde çalışmaya başlaması hoş bir gelişme oldu ama yayınlanan 15. kısım tanıtımında gidişat değişecek gibi duruyor!

Çünkü, hala karşılaşamadığı işvereni Barış Bey, bir anda biletini kesecek Zeynep’in! Barış karakterini Engin Öztürk’ün oynayacağı da fragmanda ortaya çıktı.
Görünen o ki Engin Öztürk’ün oynadığı Barış ve Zeynep arasında başka bir süreç gelişecek.

İzleyiciler, her ne kadar Zeynep’i işten kovsa da yollarının yeniden kesişeceği ve Barış’ın Zeynep’e aşık olacağı hipotezlerini yapmaya başladı dahi. Tabii bu gidişatta da Mehdi ile karşı karşıya gelme olasılığı yüksek Barış’ın.
Babalarını öldüren Burhan semte geri dönüyor. Daha Önceki aşkı Müjgan’a da bir haller oluyor. Müjgan, her şeyi bir kenara koyup, daha önceki aşkıyla buluşuyor. Buna tanık olan Mehdi’nin ne yapacağı da merak mevzusu. Gerçi izleyici hoşnut. “Allahın izniyle evlenir gider Müjgan” dileklerine başladı dahi.

Yaşanan gelişmelere bakınca Zeynep ne aşkını, ne evliliğini ne de işini huzurla sürdüremeyecek. Yaşamında apayrı tasalar açılmaya devam edecek.