Doğduğun Ev Kaderindir’de Mehdi, ne zaman Zeynep için elini taşın altına koyacaksın?

Takip Et:
Doğduğun Ev Kaderindir’de Mehdi, ne zaman Zeynep için elini taşın altına koyacaksın?
Doğduğun Ev Kaderindir’de Mehdi, ne zaman Zeynep için elini taşın altına koyacaksın?

Magazinn / Ayrıntı – İkinci sezona Binnur Kaya ile Demet Özdemir buluşması ile, sürpriz yaparak başlayan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisi, yeni kısmında izleyicileri duygudan duyguya çekecek. Kırmızı Oda’nın Hekim hanımına yaşadıklarını anlatan Zeynep’in başına gelenler bitmek öğrenmiyor…

Bir başka bayandan doğacak olan Mehdi’nin çocuğuna analık mı yapacak Zeynep? Mehdi, ne zaman Zeynep için elini taşın altına koyacak? Zeynep, bu aşkın kaybeden tarafından mı yer alacak? Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin 14.
Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol ikilisi zaferli performanslarıyla göz dolduruyor. Youtube’da yayınlanan fragmanlar trendlere giriyor… İşler dizi ismini mükemmel gidiyor…

Doğduğun Ev Mukadderatındır 14. kısmından 2. fragman paylaşıldı. Youtube trend videolar listesinde 6. sıraya kadar çıkan görüntüler, izleyenleri şoke etti. Gözyaşı dökmek yeniden Zeynep’in hanesine yazıldı.

“Bu çocuğa yapmam gereken babalığı yapmak istiyorum” diyen Mehdi, Zeynep’in şu sualine ne cevap verecek: “Nasıl başka bir deyişle, Benal kalacak ben gidecek miyim buradan?”

“Bir kere de Zeynep için bir kere de kendin için taşın altına elini koy.” İşte bu sözler Mehdi için izleyicinin de vicdanından geçenleri anlatıyor.

Zeynep, nikahlı kocasının başka bayandan olan çocuğunu mu geliştirecek, yoksa kendi yaşamını yaşamak için Mehdi’yi mi bırakacak?

“Ben Benal’in gitmesini istiyorum.
Yapamıyorsan da açıkla. Şayet kendimin dışında birine dönüşeceksem, ben bu ilişkiden giderim daha iyi” diyen Zeynep, vicdanları dağlayacak…

İşte 7 Ekim Çarşamba yayınlanacak. Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin 14. kısmından 2. fragman:

.