Medya

Doğduğun Ev Kaderindir’de herkesin yaptığı aynı hata yüzlere fena çarpacak!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı -Yaşanmış bir yaşam öyküsünden senaryolaştırılan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol ikilisi galibiyetli performansları ile göz dolduruyor. Yeni kısımdan itibaren diziye Engin Öztürk de Barış karakteri ile katılacak.

Dizinin izleyicileri kendisine sürükleyen bir özelliği var. Bu da yaşamın güçlükleri içinde pek çok bireyin Zeynep veya Mehdi karakterleri üzerinden kendilerine hisse çıkartmaları… Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin 15.
Belki de herkesin yaşamında yaşadığı bu reeli gözler önüne serecek olan dizide, pek çok izleyici Zeynep ve Mehdi karakterleri üzerinden kendilerine hisse çıkartacak.

Bir insanı aşk üzerinden değiştirebileceğini sananlar gerçeğinde aslını da bakacak. Bir insanı değiştirme mücadelesinin olanaksız olduğu reeli ile yüzleşecek. Gerçeğinde insanları olduğu gibi kabul etmenin ne kadar değerli olduğu da dizi ile alt ileti olarak verilecek.

Zeynep ve Mehdi karakterlerinin yaşadıkları asıllıklar üzerinden eminiz pek çok izleyici kendi yaşamlarına yönelik çıkarımlar yapacaktır.

İşte 14 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan 15.
fragman:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu