Doğduğun Ev Kaderindir’de en büyük korkusu Zeynep’in yüzüne çarpıldı!

Takip Et:
Doğduğun Ev Kaderindir’de en büyük korkusu Zeynep’in yüzüne çarpıldı!
Doğduğun Ev Kaderindir’de en büyük korkusu Zeynep’in yüzüne çarpıldı!

Magazinn /Ayrıntı – Çarşamba akşamlarının alaka ile izlenen dizisi Doğduğun Ev Mukadderatındır’in 14.kısmı yeniden vicdanları sızlatacak görüntülere sahne olacak. Zeynep ve Mehdi’nin öyküsünde Zeynep’e düşen çileleri ile yaşamaktan başka bir şey değil…

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin ikinci sezonu tesirli kısımlarla devam ediyor. Mehdi’nin Benal’den bir çocuk gözlediği ve çocuğunu da geliştirmek istediği bir noktada, Zeynep’e düşen şey ise tüm yaşananların ağırlığını göğsünde taşımak…

Evvelki hafta Kırmızı Oda dizisinin Hekim hanımına tasalarını anlatan Zeynep, ne kadar yaralı ve hastalandığını da sergilemişti.O yaralar hala kanıyor.
kısımda izleyeceksiniz. Zeynep diyor ki, “Kıskançlık değil bu öğreniyorum. Naçarlık, bitkinlik. Belki de hisseme düşeni kabullenmem gerek artık.”

Mehdi, çocuğu ile Zeynep arasında bir tercih yapmak gidişatında kalsa, çocuğunu tercih edecek. Acı ama asıl bu. Zeynep, suratına karşı söylenen bu reelin ardından nasıl bir sonuc verecek?

İşte Zeynep’in en büyük fobisi de bu… “Ya Mehdi beni tercih etmez ise.” İşte bu düşünce Zeynep’i yiyip yiyip tamamlıyor.

İzleyiciler ise Benal’in gebeliği sorunundan artık o kadar usandı ki, bütün bir kabus olarak vaziyeti özetliyor… Zeynep’in artık kendi yoluna bakması gerektiğini düşünen izleyiciler, hakkını korunmasını ve kendisini ezdirmemesini tutku ediyor.
Sen daha kendi hakkını korunamıyorsun” sözlerini de bir kenara anekdot etti.

Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin 14. kısmından 3. fragman yayınlandı. Videodan ayrıntıları seyredebilirsiniz.

.