Doğduğun Ev Kaderindir’de çok stratejik bir Kırmızı Oda taktiği!

Takip Et:
Doğduğun Ev Kaderindir’de çok stratejik bir Kırmızı Oda taktiği!
Doğduğun Ev Kaderindir’de çok stratejik bir Kırmızı Oda taktiği!

Magazinn / Ayrıntı – Sonunda beklenen oldu, Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Mukadderatındır’e geldi! TV8 ekranında Kırmızı Oda dizisi sezona çok etkileyici bir başlangıç yapınca, kanalın öteki dizisi Doğduğun Ev Mukadderatındır ile bir etkileşim sağlanması çok ehemmiyetli bir stratejik adım oldu… Demet Özdemir ve Binnur Kaya buluşması Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin ikinci sezona iyi başlaması için yapılan ehemmiyetli bir adımdı.

İki dizi arasında sıklıkla bu cins etkileşimler yaşanabilir.
Zeynep, Mehdi ve ailesiyle yaşadığı meseleleri kırmızı oda terapisinde anlattı. Bazı izleyiciler sırf bu sahne için Doğduğun Ev Mukadderatındır’i izlediğini belirten yorumlarda bulundu.

Zeynep’in yaşadığı acılar ortaya döküldükçe, dizi daha da sevinçli izlenir bir hal aldı. Binnur Kaya’nın performansı yeniden çok iyiydi. Bu öyle stratejik bir saldırı oldu ki, tv8’in iki dizisinin birbirini reyting noktasında desteklemesi, ehemmiyetli ve eforlu bir iletiydi.
Bu vaziyette imdada Kırmızı Oda dizisinin yetişmesi ve Zeynep’in terapi sahneleri üzerinden reyting yükseltme mücadelesini seyredebiliriz.

Sosyal medyada da diyalogları ile çok konuşulan bu sahneyi aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz.

.