Medya

Doğduğun Ev Kaderindir ve Benim Adım Melek’e kocaman bravo!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Çarşamba akşamları reyting yarışı o kadar sertleşti ki, Show TV’nin Şeref Sözü dizisi dahi onca tanıtıma ve iddiaya rağmen çok makûs reyting neticeleri elde ederek afallamışlık yaşattı. Böyle bir ortamda iki dizi var ki, Çarşamba akşamlarına sanki kazık kacak gibi duruyorlar.

Kuruluş Osman ve Vefasız dizilerinin liderliğinde Çarşamba akşamları iki ehemmiyetli dram projesi de ekranda yerine geçiyor. Bunlardan birisi tv8 ekranındaki Doğduğun Ev Mukadderatındır.
İkisi de kendisine ait bir izleyici kitlesi oluşturdu ve o hangi rakip diziler kazançsa gelsin bu kitle tarafından destekleniyor.

Vefasız dizisinin ekrana gelişi en çok da Sen Çal Kapımı’nı etkiledi. Fox TV dizisi büyük düşüş yaşadı. Ancak eş vaziyeti iki dram dizisini bakmıyoruz. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’u başrolde buluşturan tv8’in dizisi son kısmıyla 3.8-4.8 reyting oranları elde ederek tüm kategorilerde mükemmel bir yer yakalıyor.
İkinci sezonunda zaferli vaziyetini sürdüren dizi, hikayenin de iyice açılması ile izleyicilerini yine ekran başına oturttu.

Kemik izleyici grubu TRT1 ekranından vazgeçmez oldu. Güçlü rakiplerin karşısında iyi bir mukavemet sergileyen Benim Adım Melek, son kısmıyla 3.3 – 3.9 reyting oranları ile olabileceğinin en iyisini başarıyor.

14 Ekim Çarşamba günü reytinglerinde Doğduğun Ev Mukadderatındır tüm gruplarda ilk 10 program arasına girmeyi başardı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu