Doğduğun Ev Kaderindir setinde küçük kaza! Camı Demet Özdemir mi patlattı?

Takip Et:

Magazinn /Ayrıntı – tv8’de yayınlanan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin yeni sezon çekimleri geçtiğimiz hafta başladı. Oyuncular ve tüm takım tatillerini tamamlayıp sete döndüler. Çekimlerin başlamasıyla başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol ile Demet Özdemir’in sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapması, takipçilerini de mutlu etti.

Demet Özdemir, kamera ardındadan sık sık mizahlı paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Kimi zaman dizideki partneri Çelikkol’u Avatar’a dönüştüren oyuncu, kimi zaman da set çalışanlarıyla sürüklediği resimlere mizahlı bir üslup ilave ederek paylaşıyor.
Oyuncu dostlarının yanı sıra set çalışanlarına da zaman zaman takılıyor Demet Özdemir.

Son olarak yeniden teknik takımdan iki çalışma dostuyla verdiği pozu paylaşarak yazdığı anekdotla da azıcık kafa karıştırdı. Gerçeğinde evvel paylaşımı set çalışanı yaptı. Kendi hesabında ‘Patlattığın sırça mukadderatındır’ sözüyle dizinin ismine de atıfta bulunarak setteki ufak kazayı aktardı.

Demet Özdemir, kendisinin de yer aldığı bu posta “Hahahaha yaratıcılıkta sınır tanımıyorsunuz” anekdotuyla karşılık verdi.

Daha sonra kendi instagram hesabının story kısmından paylaşımı yayınlayan oyuncu, ‘Patlattığın sırça mukadderatındır’ anekdotunu paylaşarak dizinin rejisörü Çağrı Sancak’ı da ilave etti.

Sırçayı kimin kırdığı bütün anlaşılamasa da setteki çalışmalar sırasında teknik takımın bir kazası olduğu anlaşılıyor.