Doğduğun Ev Kaderindir dizisine dengeleri fena halde değiştirecek bir isim geliyor!

Takip Et:
İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’de ne güzel bir çağrı bu!
İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’de ne güzel bir çağrı bu!

Magazinn /Ayrıntı – TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğur Ev Mukadderatındır dizisi, yeni sezonda da yoluna emin adımlarla devam ediyor. Dizide Zeynep karakterini oynayan Demet Özdemir ve Mehdi’yi oynayan İbrahim Çelikkol’un ekran geçimleri de yakalayınca, öyküsü reel bir vakadan alınan dizi de dikkatleri sürüklemeyi başardı.

Geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan dram cinsindeki dizide bu sezon yeni karakterlerin diziye katılması mevzubahisi. Zati bunun işaretleri bir müddet evvel verilmişti.

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin kadrosu genişlerken Engin Öztürk’ün, Zeynep karakterinin yeni işindeki işvereni olduğu kısa bir zaman evvel bilindi. Hukuk Fakültesi’ni tamamlayan Zeynep, çok istediği Hukuk Ofisi’na müracaat etmişti geçtiğimiz haftaki kısımda.

O’nu güçlü bir imtihandan geçiren işveren hiç ortaya çıkmamış ve Zeynep ile direk konuşmak yerine önüne pek çok dosya koyarak donakaltmıştı.
Dizinin yeni kısım tanıtımında Engin Öztürk’ün Barış adlı iş yerinin işvereni olduğu bilindi.

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in paylaştığı diziye yeni sezonunda öyküsü eforlu bir karakterle ünlü oyuncu Engin Öztürk de katılıyor. Öztürk, dizide galibiyetli bir avukatı canlandırıyor.

Barış’ın diziye katılma öyküsü şöyle olacak: Zeynep’in çalıştığı hukuk ofisinin sahibi olan Barış; genç, yakışıklı ve galibiyetli bir avukattır.
Geçmiş hayatları birbirine çok benzeyen Barış ve Zeynep kısa zamanda birbirlerini fark ederler.

Barış karakterinin öyküye dahil olmasıyla beraber Zeynep’e bir yakınlık dinleyeceği anlaşılıyor. Bu yakınlığa Zeynep ne karşılık verecek, Mehdi farkedince neler olacak izleyip bakacağız ama Engin Öztürk’ün katılımıyla diziye tertemiz bir öykü daha ilave ediliyor.

Bu arada bir başka karakter de Burhan. Bir zamandır adı geçen ama görünmeyen o bireyi yeni kısımda bakacağız.