Medya

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde, Sefirin Kızı rüzgarı esiyor!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – tv8’de yayınlanan Doğduğun Ev Mukadderatindir dizisinde yaşanan gelişmeler, bir başka diziyi anımsatmaya başladı. Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi de yeniden çok beğenilen ve takip edilen bir dizi. İki dizide de iki okumuş, eğitimli, eforlu, kendi ayakları üzerinde durabilecek iş sahibi kadının öyküsü anlatılıyor. Her ne kadar geçmişlerinde travmalar olsa da yaşamda yakaladığını koparabilecek isteme sahipler.

Ancak bu iki eforlu bayan mevzu aşk olunca, birbirine eş bir mukadderat sürüyor.
Mehdi daha soğukkanlı, tedbirli, mesafeli duran bir adamdı ama o da gitgide Sancar eşi birine dönüşmek üzere!

Hal böyle olunca da Sefirin Kızı dizisinde Sancar’a gelen tenkitler, Doğduğun Ev Mukadderatındır’de Mehdi’ye gelmeye başladı. Reelinde mevzu bu iki adamı sevdikleri bayana yakıştıramamaktan çok, onlara çok daha uygun şahısların ortaya çıkmasıydı. Sefirin Kızı’nda aşinayı gibi Gediz karakteri artık Nare’ye daha çok yakıştırılmakta.

Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinde de bu hafta dizide daha çok varlığı sezilen Engin Öztürk’ün oynadığı Barış, aynı yakıştırmayla anıldı.
Aynı sözler şimdi Doğduğun Ev Mukadderatındır’de Barış için söylenmeye başlandı. Gerçi çok sert bir işveren olarak ‘güç adam’ imajı çizip başta azıcık gıcık etti ama izleyici, onun hayatını bakmaya başladıkça daha da sahiplenecek gibi duruyor.

Neler olacak izleyip bakacağız ama izleyici Mehdi ile alakalı sert tenkitler yapmaya başladı dahi…

İşte Mehdi ve Zeynep ilişkisini istemeyenlerden gelen o iletilerden kimileri:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu