Medya

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde herkesin gıcık olduğu Müjgan’ın sırrı ortaya çıkacak!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisini izleyenlerin en fazla asap olduğu iki karakterden birisi Müjgan. Benal ile asap bozmada yarışan Müjgan’ın evde devamlı her şeye karışması, Zeynep’i itip Benal’i de kışkırtması, Mehdi’nin yaşamına müdahale etmesi ve dost iş çevirmesi, izleyiciyi çıldırtıyor.

Müjgan’ın pohpohlaması ile Benal de garip davranışlar sergileyerek hem Zeynep’i hem de Mehdi’yi çok güç gidişatlarda bırakıyor.
En sonunda kendi yaşamına bakması, artık büyüdüğünü açıklamasıyla Müjgan bir anda başkalaşım göstermeye başladı.

Bir kaç kısımdır ‘Umut Cafe’ ismiyle açılacak yeni mekanın sahibinin, mahallenin daha önceki adlarından Burhan’a ait olduğunu ortaya çıkmış ve bunu dinleyen Müjgan’ın da başkalaşımı noktaya değinmişti. Özenli giyinip süslenmeye başlayan Müjgan’ın bu tutumlarının sebebinin de Burhan olduğu anlaşıldı.

Kız kardeşi ile yaptığı konuşmada Burhan ve Müjgan’ın daha öncekinden aşk yaşadığı bilinirken, aynı zamanda Mehdi ile de büyük düşman oldukları ortaya çıktı.
Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı diziye yeni sezonda “Burhan” karakteriyle katılacak. Burhan karakteri ile beraber Müjgan’ın gizemleri de ortaya dökülecek! Bu arada Mehdi’nin Burhan’a karşı davranışları da Zeynep’i korkuya düşürecek ve aralarında mesele yaşanacak.

Yeni kısmın mevzusu kısaca şöyle:

Mehdi ve Müjgan’ın babaları Cemal’in baş düşmanı ve katili Veysi’nin oğlu olan Burhan, aradan bir önceki senelerin ardından semte geri döner.
Ancak Burhan, sıradan bir makûs adam değildir. Ardında eforlu bir öykü vardır.

İşte 15. kısım tanıtımı:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu