Doğduğun Ev Kaderindir 16. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep Mehdi’den Beklediği Cevabı Alamıyor!

Takip Et:
Doğduğun Ev Kaderindir 16. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep Mehdi’den Beklediği Cevabı Alamıyor!
Doğduğun Ev Kaderindir 16. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep Mehdi’den Beklediği Cevabı Alamıyor!

Tv 8’in beğenilen dizisi Doğduğun Ev Mukadderatındır 15. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Emine, Selin’e parmağındaki yüzüğü gösterip Faruk’la yakında evleneceğini açıklıyor. Faruk, Londra’ya gitmesi gerektiğini açıklayıp evden parçalıyor. Emine, televizyonda Selin’le Faruk’un yakında evlenecekleri haberini izledikten sonra annesinin evine dönüyor. Daha Önceki sevgili olan Müjgan’la Burhan, buluştukları sırada Mehdi onları bakıp müzakere ediyor.
Doğduğun Ev Mukadderatındır 16. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Zeynep, Mehdi’den gözlediği yanıtı alamıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Zeynep Mehdi’den Gözlediği Yanıtı Alamıyor!

Doğduğun Ev Mukadderatındır 16. kısım 1. fragmanında; Mehdi, Burhan’la münazara ettiği için nezarete düşüyor. Zeynep, Mehdi’ye ateş püskürüyor. Karısını ve kızını, arkasındakileri düşünmeden nasıl böyle bir şey yapabildiğini ona soruyor.
Kibrit, Müjgan’a babası şayet mapustan çıkmazsa onunla o zaman konuşacağını açıklıyor. Barış, Zeynep’in yaşamının çok karmaşık içinde boğulduğunu kavrıyor. Zeynep, Mehdi’ye bir daha müzakere etmemesini istiyor. O da söz veremeyeceğini açıklayınca ardındayı dönüp gidiyor.

İşte Doğduğun Ev Mukadderatındır 16. kısım 1. fragmanı….

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 15.
Emine, yüzüğünü göstererek Faruk’un kendisine evlenme öneri ettiğini, yakında evleneceklerini söylüyor. Selin, onun kapatma olduğunu ima edince Emine, ona Faruk’la bir iki kere yemeğe çıktığını açıklayıp tatile kendisiyle gideceğini söylüyor.

Faruk, eve geliyor ve Emine’ye babasının her şeyi bildiğini, kendisini Londra’daki şirketin başına geçirdiğini, 4 haftalığına orada olacağını. daha sonra geleceğini açıklıyor. Emine, televizyonda Faruk’le Selin’i el ele ziyaret verirken bakıyor.
Mehdi, Burhan’ın yanında Serhat’ı bakınca Benal’i Sultan’ın evine yerleştiriyor. Zeynep, işe geç kaldığı için Barış onu işten kovuyor. İşe geri dönmek için Zeynep, gidip tekrar Barış’la fikir. Barış, ona bir uğur daha vermek istiyor. Müjgan, Burhan’la saklıca buluşuyor. Mehdi, onları bakıp Burhan’ın üzerine saldırıyor. Zeynep, Burhan’la görüşmede iken Kiprit’ten babasının tartışma ettiğini bilip fenalaşıyor.
Kısım 2. Fragmanı Yayında! Zeynep Ile Mehdi Arasındaki Ihtilaf Gelişiyor!.