Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep İle Mehdi’nin Evliliği Çatırdıyor!

Takip Et:
Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep İle Mehdi’nin Evliliği Çatırdıyor!
Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep İle Mehdi’nin Evliliği Çatırdıyor!

Tv 8’in büyük bir alkışla izlenen dizisi Doğduğun Ev Mukadderatındır, 14. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Benal’i daha önceki kocası kaçırıyor. Polisler onların yerini tespit edip adamı hapsediyor. Mehdi, Banel’i tekrar eve getiriyor. Zeynep, Mehdi’ye kesin bir dille Benal’le aynı evde yaşamak istemediğini açıklıyor. Mehdi, Benal’i başka bir eve yolluyor. Emine, Faruk’un kendisine evlenme öneri etmesini neşelenirken Selin, onun evine gelip ona kim olduğunu soruyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Zeynep ile Mehdi’nin evliliği çatırdıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Zeynep Ile Mehdi’nin Evliliği Çatırdıyor!

Doğduğun Ev Mukadderatındır 15. kısım 1. fragmanında; Mehdi, Burhan’ın semte geri dönmesiyle herkese o caddeden geçmemeleri için uyarıyor. Zeynep, onun bu tutumlarından rahatsız oluyor. Barış bey şirkete geliyor ve Zeynep’in yaptığı iptal edip onun işten çıkarılmasını istiyor.
kısım 1. fragmanı….

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 14. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Mehdi, Zeynep’in Benal’i evden kovmasına çok kızıyor. Benal’i, daha önceki kocası kaçırıyor.
Zeynep, hemen polisi arıyor. Sonrasında Mehdi’yi arayıp polisi aradığını ama onun oraya gitmemesini istiyor. Mehdi, gittiğinde polis adamı yakalamış oluyor. Benal ise ambulansla sağlık kurumuna kaldırılıyor. Mehdi, onun yanına ambulansa binince Zeynep çok bozuluyor.

Emine, Selin’le Faruk’u el ele yakalıyor. Faruk, Selin’e Emine’nin bir tanıdık olduğunu söylüyor. Eve gittiğinde ise Emine’ye bunun babasının istediği üzerine yapılan formalite bir nişan olduğunu, şayet kabul etmezse babası tarafından beş parasız kalacağını açıklıyor.
Ama o annesini üzdüğü için onunla konuşmak istemiyor.

Faruk’un nişanlanacağı haberini bakınca da Emine’nin yanına gidip konuşuyor. Annesi gidip Emine’ye evinin anahtarını verip ondan geri dönmesini istiyor. Faruk ise, bir yüzük alıp Emine’ye evlenme öneri ediyor ve yurt dışında tatil ayarlıyor. Emine, büyük bir keyifle annesinin yanına gidip Faruk’un kendisine evlenme öneri ettiğini açıklıyor. Ama annesi nasıl bir bireyin iki şahısla bir den nişanlı olabileceğini soruyor.

Mehdi, Benal’i annesinin ona yakaladığı eve yolluyor.
Emine, bagajlarını hazırlayıp tatile gitme hayalleri kurarken Selin geliyor ve ona kim olduğunu Faruk’un yanında ne aradığını soruyor.

 Doğduğun Ev Mukadderatındır 14. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Mehdi’nin Kararı Kimden Yana Olacak?.