Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm Yeni Fragmanı Yayında! Zeynep’in Kararı Mehdi’nin Seçimine Kalıyor!

Takip Et:
Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm Yeni Fragmanı Yayında! Zeynep’in Kararı Mehdi’nin Seçimine Kalıyor!
Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm Yeni Fragmanı Yayında! Zeynep’in Kararı Mehdi’nin Seçimine Kalıyor!

Tv 8’in büyük bir alkışla izlenen dizisi Doğduğun Ev Mukadderatındır, 14. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Zeynep, Benal’in kızı olacağını bilir. Mehdi Zeynep’e, çocuğuna babalık yapmak ister. Zeynep, Benal’i evde netlikle istemediğini açıklar. Bir sonuc vermek gidişatında kalan Mehdi, ya Benal’le çocuğunu tercih edecek yada, Zeynep’i tercih edecek. Böyle güç bir sonuc vermek zorunda kalan Mehdi, ne karar verecek? Doğduğun Ev Efkârındır 14.
fragmanı yayınlandı. Zeynep’in kararı, Mehdi’nin tercihine kalıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Zeynep’in Kararı Mehdi’nin Tercihine Kalıyor!

Doğduğun Ev Mukadderatındır 14. kısım 3. fragmanında; Mehdi, Benal’i ambulansa bindirip götürürken Zeynep onlara baka kalıyor. Usundan onunla evlenmek için fedakarlıkları usuna geliyor. Zeynep’in annesi, ona koskoca avukat olduğunu ve daha kendisini dahi müdafa edemediğini suratına bir yerinizi incitiyor.
kısım 3. fragmanı….

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 13. KISIM ÖZETİ!

Zeynep, balayından Mehdi’yle mutlu bir biçimde eve döner. Odalarına girdiklerinde Benal’in yatak odalarında yattığını bakıp şok olurlar.
Zeynep, onun uyuduğu odada yatamayacağını açıklayıp annesinin kaldığı odada kalmaya başlar.

Ekrem, Nermin’i peş parasız dünya kadar borçla terk edip gider. Nermin, Zeynep’e üzülmemesi için gidişatını anlatmaz. Bir ev kiralayıp kirasını dahi ödeyemez. Faruk ise, babasının Emine ile olan ilişkisine onay vermeyip onun, Selin’le evlenmesi için baskı yapar. Emine, Faruk’un kendisine başka bir ev kalemtıraşını dinleyince onu takibe alır ve onu Selin’le el ele yakalar.

Zeynep, ilk kere Benal’e sesini yükseltip onun, bebeğini kullanarak evvel annesinin yanında çalıştığını sonra Mehdi’ye yakın olmak için eve yerleştiğini açıklar.
Yolda gerçekten daha önceki kocası onun önüne geçip Benal’i kaçırır. Mehdi, eve geldiğinde Benal’e erişemediklerini ve onun Zeynep’in konuşmalarından sonra evi terk ettiğini bilir.

Doğduğun Ev Mukadderatındır 14. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Mehdi’nin Kararı Kimden Yana Olacak?.