Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep İle Mehdi’nin Benal Yüzünden Arası Bozuluyor!

Takip Et:
Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep İle Mehdi’nin Benal Yüzünden Arası Bozuluyor!
Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep İle Mehdi’nin Benal Yüzünden Arası Bozuluyor!

Tv’8’in hakikat bir biyografisinden adapte edilen dizisi Doğduğun Ev Mukadderatındır, yeni sezon ilk kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Zeynep ile Mehdi, birbirlerine gerçekten aşık olup beraber uyanmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Balayından dönen çift, Benal’in yataklarında yattığını bakıyor. Zeynep, Benal’in huzurlarını kaçırmak için eve geldiğini varsayıp onu evde istemiyor. Nermin, Ekrem’in büyük vurgunundan sonra peş parasız kalıyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Zeynep ile Mehdi’nin arası Benal suratından bozuluyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Zeynep Ile Mehdi’nin Arası Bozuluyor!

Doğduğun Ev Mukadderatındır 14. kısım 1. fragmanında; Benal’in daha önceki kocasından tehdit telefonları aldığına kimse inanmamıştı. Ama adam gerçekten Benal’i evden çıkar çıkmaz kaçırıyor. Mehdi, onu kurtarmak için adamı tespit edip Benal’i onun elinden kurtarıyor.
Bakalım bundan sonra Zeynep, Mehdi ile evliliğini nasıl devam ettirecek?

İşte Doğduğun Ev Mukadderatındır 14. kısım 1. fragmanı…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 13. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Zeynep, balayından Mehdi’yle mutlu bir biçimde eve dönüyor.
Müjgan, Benal’in daha önceki kocası tarafından tehdit edildiğini ve onun karnında kendi kanlarından bir bebek olduğu için eve aldığını açıklıyor. Zeynep, onun uyuduğu odada yatamayacağını açıklayıp annesinin kaldığı odada uyumaya başlıyor.

Ekrem, Nermin’i peş parasız dünya kadar borçla terk edip gidiyor. Nermin, Zeynep’e üzülmemesi için vaziyetini anlatmıyor. Bir ev kiralayıp kirasını dahi ödeyemiyor. Faruk ise, babasının Emine ile olan ilişkisine onay vermeyip onun, Selin’le evlenmesi için baskı yapıyor.
Benal ise, evi terk ediyor. Yolda gerçekten daha önceki kocası onun önüne geçip Benal’i kaçırıyor. Mehdi, eve geldiğinde Benal’e erişemediklerini ve onun Zeynep’in konuşmalarından sonra evi terk ettiğini biliyor.

Doğduğun Ev Mukadderatındır 13. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Zeynep Hekim Hanımdan Destek Alıyor!.