Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zeynep Doktor Hanımdan Yardım Alıyor!

Takip Et:
Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zeynep Doktor Hanımdan Yardım Alıyor!
Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zeynep Doktor Hanımdan Yardım Alıyor!

Tv 8’in beğenilen dizisi Doğduğun Ev Mukadderatındır, 13. kısmıyla 30 Eylül Çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Zeynep, Mehdi’ye aşık olur. Onunla yeni güne uyanmak Zeynep’i çok mutlu eder. İkilinin mutlulukları Benal suratından yeniden gölgede kalır. Benal, eve yerleşir. Mehdi’de Benal’in evde kalmasını ister. Öte yandan Faruk, Emine’ye metresiymiş gibi ayrı bir ev açmak ister. Zeynep, Benal’i bebeğini kullanarak evvel annesinin sonra Mehdi’nin evine taşınmasını içten tespit etmez ve rahatsız olur.
kısım 2. fragmanı yayınlandı. Zeynep, hekim hanımdan destek alıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Zeynep Hekim Hanımdan Destek Alıyor!

Doğduğun Ev Mukadderatındır 13. kısım 2. fragmanında; Zeynep, hekim hanımın yanına gidip öyküsünü anlatmaya başlıyor. Hekim hanımın, eşini hoşlanıp beğenmediğini sorduğunda Zeynep, onu çok sevdiğini açıklıyor. Çocuk, sualine ise, ‘yok herhalde’ diye yanıt veriyor.

İşte Doğduğun Ev Mukadderatındır 13.
fragmanı…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 12. KISIMDA NELER OLMUŞTU?

Nermin’in gidişatı bilmesinden sonra Zeynep’i alıp götürmek için Mehti’nin evine gider.
Zeynep, Nermin annesiyle konuşup onu ikna edip durgunlaştırır. Nermin, ilk kez Mehti’nin ailesiyle aynı sofraya oturur.

Nermin, tüm aileyi Sapanca’daki oteline davet eder. Öte yandan Emine annesinin Faruk’la ilişkisini bilmesinden sonra evi terk eder. Faruk’un yanını giden Emine onunla beraber Sapanca’daki ötele gider. İkili Zeyneplerin de orada olduğunu bilip alevlenmeye başlar. Emine, Kiprit’e yakalandıktan sonra kimseye görünmeden otelden çıkıp gitmek ister.

Zeynep ile Mehti, geceyi ilk kez aynı yatakta geçirir.
Zeynep, resepsiyonda Emine ile Faruk’u beraber bakar. Emine, Zeynep’e hıyanet etmiş gibi sezer. Bu arada Ekrem, avukat sevgilisiyle beraber Nermin’in neyi var neyi yok her şeyi alıp yurt dışına kaçmaya hazırlanır.

Nermin, Ekrem’e erişemez ve sesli iletiler yollar. Ekrem, yolladığı iletide çocuğu olduğunu ve her şeyi onun için yaptığını itiraf ede. Nermin, daha üzerindeki şoku atlatmadan evine haciz memurları kazanç ve tüm mülk varlığını kaybettiği gibi bir de üzerine borçlandığını bilir.

Doğduğun Ev Mukadderatındır 13. Kısım Fragmanı Yayında! Zeynep Benal’le Aynı Evde Yaşamak Zorunda Kalıyor!.