Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehdi’nin Kararı Kimden Yana Olacak?

Takip Et:
Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehdi’nin Kararı Kimden Yana Olacak?
Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehdi’nin Kararı Kimden Yana Olacak?

Tv 8’in beğenilen dizisi Doğduğun Ev Mukadderatındır, 14. kısmıyla 7 ekim çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Benal’in daha önceki kocasından tehdit telefonları aldığına kimse inanmaz. Ama adam gerçekten Benal’i evden çıkar çıkmaz kaçırır. Mehdi, onu kurtarmak için adamı tespit edip Benal’i onun elinden kurtarır. Zeynep ise, Mehdi ile evliliğinde asıl mutluluğu tespit etmek için gerekçelerin bitmeyeceğinin farkına varır. Doğduğun Ev Mukadderatındır 13. kısım 2.
Zeynep Mehdi’ye, Benal’i evinde istemediğini açıklıyor. Mehdi’nin kararı kimden yana olacak?

Çarşamba Dizileri 2020

Mehdi’nin Kararı Kimden Yana Olacak?

Doğduğun Ev Mukadderatındır 14. kısım 2. fragmanında; Zeynep, Benal’in kızı olacağını biliyor. Mehdi Zeynep’e, çocuğuna babalık yapmak istiyor. Zeynep, Benal’i evde netlikle istemediğini açıklıyor. Bir sonuc vermek vaziyetinde kalan Mehdi, ya Benal’le çocuğunu tercih edecek yada, Zeynep’i tercih edecek.
kısım 2. fragmanı….

 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 13. KISIM ÖZETİ!

Zeynep, balayından Mehdi’yle mutlu bir biçimde eve döner. Odalarına girdiklerinde Benal’in yatak odalarında yattığını bakıp şok olurlar.
Zeynep, onun uyuduğu odada yatamayacağını açıklayıp annesinin kaldığı odada kalmaya başlar.

Ekrem, Nermin’i peş parasız dünya kadar borçla terk edip gider. Nermin, Zeynep’e üzülmemesi için vaziyetini anlatmaz. Bir ev kiralayıp kirasını dahi ödeyemez. Faruk ise, babasının Emine ile olan ilişkisine onay vermeyip onun, Selin’le evlenmesi için baskı yapar. Emine, Faruk’un kendisine başka bir ev kalemtıraşını dinleyince onu takibe alır ve onu Selin’le el ele yakalar.

Zeynep, ilk defa Benal’e sesini yükseltip onun, bebeğini kullanarak evvel annesinin yanında çalıştığını sonra Mehdi’ye yakın olmak için eve yerleştiğini açıklar.
Yolda gerçekten daha önceki kocası onun önüne geçip Benal’i kaçırır. Mehdi, eve geldiğinde Benal’e erişemediklerini ve onun Zeynep’in konuşmalarından sonra evi terk ettiğini bilir.

Doğduğun Ev Mukadderatındır 14. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Zeynep Ile Mehdi’nin Benal Suratından Arası Bozuluyor!.