Disney, Deep Water filmini erteledi

Takip Et:
Disney, Deep Water filmini erteledi
Disney, Deep Water filmini erteledi

Disney’in ertelediği filmlerden biri de Deep Water oldu. Deep Water flimi “Black Widow“, “The Eternals” ve “Death on the Nile” filmleri gibi Koronavirüs suratından Disney tarafından ertelendi.

Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs, pek çok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına neden oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen alıcı rakamına erişemiyor. Bu senenin en fazla beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” dahi gişedeki temenniyi karşılayamadı.
Vizyon tarihi 2020 olan filmlerin çoğunun, 2021’de beyaz perde ile buluşması bekleniyor.

deep water

“Deep Water” yeni vizyon tarihi ne?

Adrian Lyne tarafından idarenen ve bir Amerikan erotik gerilim filmi olan “Deep Water”, 13 Kasım 2020 tarihinde vizyona girecekti.
Bu 9 aylık erteleme bekleyenlerini oldukça üzdü.

“Deep Water” mevzusu

Aynı isimli romandan adapte edilen film, mutsuz bir evlilğe sahip bir çiftin yaşamına odaklanıyor. Vic ve Melinda Van Allen, evliliklerinde mesele yaşayan bir çifttir. Uzun zamandır yaşadıkları kasvet, aralarında sevginin de giderek eksilmesine neden olur. Evliliklerini sonlandırmak istemeyen çift, birbirlerinin başkaları ile görüşmelerine izin vererek boşanmaktan sakınmaya çalışır.