Disney Channel ekim ayında da eğlence ve macera dol

Takip Et:
Disney Channel ekim ayında da eğlence ve macera dol
Disney Channel ekim ayında da eğlence ve macera dol

UYDUDA her zaman parolasız yayınlanan, aile cümbüşünün adresi Disney Channel, ekim ayında da birbirinden renkli içeriklerle izleyicileriyle buluşuyor. 16 yaşındaki Luna Valente’nin Cancun Meksika’dan onu evlat edinen ebeveynleri Miguel ve Monica ile beraber Arjantin’e taşınması ve Luna’nın ülkenin en iyi mekteplerinden South Blake College’a gitmesi ile başlayan Soy Luna, 3 sezon ve 220 kısım sonrasında 22 Ekim’de final yapıyor.

Soy Luna’nın yeni kısımları pazartesiden perşembeye 19.45’te Disney Channel’da! Ailece kahkahalarla izleyeceğiniz, Disney’in efsane dizilerinden İyi Uğurlar Charlie de her cuma saat 19.45’te Disney Channel’da olacak.

SOY LUNA… 16 yaşındaki Luna Valente’nin Cancun Meksika’dan onu evlat edinen ebeveynleri Miguel ve Monica

ile beraber Arjantin’e taşınması ve Luna’nın ülkenin en iyi mekteplerinden South Blake College’a gitmesi ile başlayan Soy Luna, 3 sezon ve 220 kısım sonrasında final yapıyor.

Luna, azim, heyecan ve paten sevgisi ile yeni dostlar edindi, sesini buldu, ilk aşkıyla tanıştı, hakikat kimliğini ve ailesini keşfetti.

Luna ile bu yolculuğa başlayan herkesi 22 Ekim’de hem doğum günü partisine hem de vedaya davet ediyoruz.

Final kısmında 18 yaşına girecek ve böylece mirasının tüm mesullüğünü üstlenecek olan Luna çok ehemmiyetli bir açıklama yapacak.
Ailece kahkahalarla izleyeceğiniz dizi Iyi Kaderler Charlie her cuma Disney Channel’da.

Amy ve Bob Duncan’ın Teddy, PJ, Gabe ve ailenin en ufak azası Charlie ile 4 çocukları olmuştur. Anne ve babaları çalıştığı için Charlie’nin bakımına çocuklar destekçi olurlar ama tüm mesullük Teddy’nin üstüne kalır. Charlie için mamalar, bebek bezleri ve bebek bakımı ile alakalı her şeyi bilmeye başlayan ve en büyük mesullüğü üstlenen Teddy, herkese göz kulak olur.

Tüm kısımlar Teddy’nin Charlie’ye iyi kaderler dileyerek tamamladığı, günlük maceralarını kaydolduğu video günlük ile sonlanır.

Disney Channel’ın efsane dizisi Iyi Kaderler Charlie her cuma 19.45’te Disney Channel’da.

.