Medya

DİSKALİFİYE EDİLEN SERHAN EFE: YEMEKTEYİZ’DE HER ŞEY KURGU!..

Şarkıcı ve oyuncu Serhan Efe, TV8'de yayınlanan 'Yemekteyiz' programına katılmıştı. Yer aldığı bölümlerin en dikkat çeken isimlerinden biri olan Serhan Efe, ara sıra ilginç çıkışlarıyla da dikkat çekiyordu. Geçtiğimiz günlerde programın sunucusu Onur Büyüktopçu'nun, Serhan Efe'ye 'diskalifiye' olduğunu belirtmesi ise, herkesi şaşkına uğratmıştı. Yarışmadan apar topar gönderilen Serhan Efe, magazinn.com'a konuştu ve 'Yemekteyiz' programında her şeyin bir kurgudan ibaret olduğunu, hatta yarışmacılara neler söylemesi konusunda telkinde bulunulduğunu iddia etti. Genç şarkıcı, "İçeride dönen pislikler çok kötü" diyerek de yapım ekibini suçladı!

 

 

'YEMEKTEYİZ'DE "KURGU SKANDALI" İDDİASI! RTÜK BU İŞE NE DİYECEK?
Serhan Efe
, "Yemekteyiz programının perde arkasında çok ilginç oyunlar dönüyor. İnsanları oynatıyorlar ve istedikleri puanları veremiyorlar. Masa sürekli kurgu üzerine kurulu. İçeride dönen pislikler çok kötü" şeklinde konuşarak programın sunucu Onur Büyüktopçu ve yapımcılarına sert ithamlarda bulundu. Daha önce izdivaç programlarının da kurgudan ibaret olduğu ve izleyicilerin kandırıldığı öne sürülmüş, RTÜK de yaptığı araştırmaların ardından, TV kanallarından o programların yayından kaldırılmasını istemişti. Bakalım, 'Yemekteyiz' ekibinden bu şok suçlamalara ne yanıt gelecek? (Magazinn.com)

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu