Kültür ve Sanat

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman’ın yapımcısından yeni proje!

Yönetmenliğini Kamil Aydın’ın üstlendiği “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” filminden fragman paylaşıldı. Merakla beklenen Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin fragmanı görücüye çıktı.

Türkiye ile birlikte ABD, Kanada, Şili, Meksika, Avustralya, Japonya, Güney Kore, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Hindistan, Endonezya, Malezya, Katar, Şili, Azerbaycan, Kazakistan gibi dünyanın farklı ülkelerinde gösterime girecek olan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminden fragman paylaşıldı. Aksiyon ve macera dolu Türk tarihinden sahneleri yeniden canlandıracak olan film, Bozdağ Film tarafından hayata geçirildi.


Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, Balkanlarda yaşanan zulmü durdurabilmek için Fatih Sultan Mehmet’in akıncılarının Sırbistan kralı Lazar’a karşı verdiği mücadeleyi konu ediniyor. Kamil Aydın’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nın oyuncu kadrosunda Emre Kıvılcım, Ece Çeşmi̇oğlu, Levent Özdi̇lek, Eren Vurdem, Ebru Özkan, Seray Kaya, Ogün Kaptanoğlu, Cemal Hünal, Selda Alkor ve Serdar Gökhan yer alıyor. Filmin yapımcılığını ise ‘Diriliş Ertuğrul’ ve ‘Kuruluş Osman’ projeleri ile ülkemizde ve dünyada başarı kazanan Mehmet Bozdağ üstleniyor.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, 17 Ocak 2020’de sinemalardaki yerini alacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu