Medya

DİRİLİŞ ERTUĞRUL ABARTTI, GALATASARAY MAÇINI 3’E KATLADI!

Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Diriliş Ertuğrul aldığı sonuçlarla parmak ısırtıyor…

 


Kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun ve Hülya Darcan gibi isimleri barındıran Diriliş Ertuğrul dün yine kırılması zor bir rekora imza atmış. 2016’nın açık ara lideri konumunda olan ve rating listelerini alt üst eden Diriliş Ertuğrul; dün totalde 12.62 rating 27 share, AB grubunda ise 17.46 rating 36 share alarak her iki grupta da liderliğini sürdürmüş. (28 ARALIK 2016 RATING SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN)

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’UN ÖZETİ BİLE YENİ BÖLÜMLERİ GEÇİYOR!..

 

Diriliş Ertuğrul gibi iddialı bir dizi karşısında rating savaşı veren Kara Sevda, No:309 gibi dizilerin, Diriliş Ertuğrul’un özetini geçmesi bile başarı sayılır hale geldi.

 

Bu durumun bile yaşanmadığı ve Diriliş Ertuğrul’un hem yeni bölümü hem de özetiyle rating listelerini alt üst ettiği Çarşamba gününde bu yapımı durdurabilen çıkmayacak gibi görünüyor.

 

Dikkat çeken bir başka nokta ise naklen verilen Tuzlaspor-Galatasaray maçının bir hayli gerilerde olması ve Diriliş Ertuğrul’un aldığı ratinglerin sadece 3’te 1’ini alması… Kupa maçını bile ezen geçen, karşısında rakip bırakmayan Diriliş Ertuğrul’un bu gidişatı bakalım nerelere uzanacak?..

 

Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.

 

İLGİLİ HABERLER:

İlgili Haberler

Başa dön tuşu