Medya

Dilber Ay rolü için Aslı Enver ve Gökçe Bahadır yarışıyor

Dilber Ay'ın hayatının canlandırılacağı sinema filminde Aslı Enver ve Gökçe Bahadır arasında tercih yapılacağı öne sürüldü...

Geçen yıl hayata gözlerini yuman ses sanatçısı Dilber Ay’ın hayatını konu alan filmin senaryosu tamamlandı.

Filmin yapımcı şirketi, merhume sanatçının gençliğini oynaması için iki yıldız oyuncuyu düşünüyor. Aslı Enver ya da Gökçe Bahadır’ın listede başı çektiği öne sürüldü. Reklam amaçlı olduğu her halinden anlaşılan bu haberin servis edilmesinin ardından, sosyal medyada iki güzel oyuncu arasında tercihler yapılmaya başlandı.


SOSYAL MEDYADAKİ YARIŞTA GÖKÇE BAHADIR BİR ADIM ÖNDE GİDİYOR! MAGAZİNN.COM OKUYUCULARININ YAPIMCILARA TAVSİYESİ İSE, O ROLÜ “KİBARİYE”NİN OYNAMASI ŞEKLİNDE OLDU!
Magazinn.com’un instagram sayfasındaki ilgili habere yapılan yorumlara bakıldığında iki isimden Gökçe Bahadır’ın açık ara önde gittiği gözlendi. Magazinn.com okuyucularının yapımcılara ilginç bir önerisi de oldu. Bazı takipçilerimiz, Dilber Ay rolünü en iyi Kibariye’nin oynayabileceği tavsiyesinde bulundu. Siz de yorumunuzu @magazinncomm instagram hesabımızdaki paylaşımın altında yapabilirsiniz.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat İstanbul