DİLAY KORKMAZ YAZDI: KİBARLIK ÖLMESİN!

Takip Et:

Bu haftanın benim açımdan en sevindiğim olayı Şükran-Caner Erkin çiftinin bebek beklediğiydi. Şükran Ovalı hem oyunculuğunu çok beğendiğim hem de derin duyguları olan hanımefendi bir kadın, Caner'in sevgisi kadına karşı zaten üst noktada. Ölen köpeklerini nasıl sevdiklerini yazdıkları yazılardan anlamıştım şimdi bir de üzerine bebek heyecanı. Müthiş!

 

İdo Tatlıses'in dansı ne zamandır yazmak istediğim bir konuydu. Kendisini çok başarılı ve azimli buluyorum. Çocuk DJ'lik ile başlayıp şarkılar albümler danslar derken ortalıkta en çok konuşulan isimlerden birisi olmaya başladı. Ben dansını ve klibini ayakta alkışladım. Bizler değil miyiz Tarkan göbek atarken hepimizin ağzı açık baktığı? Şimdi içinizden ama o Tarkan dediğinizi duyuyorum! Olabilir o Tarkan dans edebilir, bu İdo dans edemez mi? Bütün dünya starları dans ediyor İdo dans edince mi olmadı? Kime göre, neye göre? Ayrıca o çoraplar ve eşofman modasında bir doz düşürürsen oda güzel gider sana. Ya da renk ve ayakkabı değişikliği?

 

Bir başka bu haftanın en gözüme batan olayı da Hande Erçel…

 

Şimdi sevgili Hande Erçel, kendini akşam ya da sabah haberlerinde mi görmeyi planlıyorsun? Ekonomi haberlerine çıkıp bölüm başı kaç para aldığını ya da nasıl yatırımlar yaptığını mı konuşalım? Tabii ki magazinde çıkacaksın. O muhabirler öcü mü? O muhabirler insan değil mi? Sen ekmeğinin peşindesin de onlar değil mi? Yüzlerine kapı kapatmak ayıp değil mi? Sorarım sana senin gittiğin iş görüşmelerinde yüzüne kapı kapatılsa hoşuna gider miydi? Bak Serenay Sarıkaya ve Bergüzar Korel'e. Üzerlerinde incecik üstlerle kapıya çıkıp muhabirler bekliyor diye 10 dakika konuştular. Şimdi bu iki oyuncu yarın bir gün arkadaşlar bugün beni çekmeyin dese ekipler saygı duyar çekmezler. Ama maalesef sana bunu yapmazlar. Kibarlık ölmesin!

 

Durun! Birkaç satır size bu sezon en çok hoşlandığım parçalardan da bahsetmek istiyorum. İlk olarak George Keburia marka, ince güneş gözlüklerine bayıldım. Yüzü biraz küçük ve kemikli olanlar için müthiş bir gözlük hem hafif hem tarz hem şık.

 

Bu gözlüğü uzun deri kabanlarla altına topuklu postal ya da kazak, bel çantası ve parlak siyah tayt üzerine de bol ve büyük bir mont ile çok beğeniyorum. Kendim daha denemedim benim tarzıma bel çantası yakışmadığı için onun içinde bulunan kombinlere yönelemedim. Ama alacak olursam kesinlikle Channel’in bel çantasını alırım ya da Dior çıkarsa da olur.  🙂