DİLAY KORKMAZ YAZDI: HESABIDA MI BİZ ÖDEYELİM?

Takip Et:

Kendisinin yeni açtığın Youtube kanalını takip ettim ve videolarını çok başarılı buldum. Özellikle dans videosu hem çok sempatik hem de çok keyifliydi. Burcu da her zamanki gibi çok seksi ve güzeldi.

 

Gel gelelim herkesin dilinde olan Burcu Esmersoy’un söylediği ‘Erkek arkadaşınızla birlikteyseniz cüzdana ihtiyacınız olmayabilir’ cümlesine…

 

Öncelikle herkesin bu konuya bu kadar tepki vermesine hayretler içerisinde kaldım. Bu cümlede bu kadar garip olan nedir onu da anlamış değilim. Kaldı ki bu cümlenin devamında ne olur ne olmaz diye siz yine de yanınıza para alın diyor.

 

Bana söyler misiniz, kim ilk buluşmada bir erkek bir kadını yemeğe götürdüğünde ona hesap ödetiyor? Bu konuda bu kadar büyütülecek, vay efendim kadınla erkek eşit bla bla bla söylenecek ne var.

 

Bu konuda Burcu’nun fikirlerine sonuna kadar katılıyorum. Şükürler olsun bizler çalışan kadınlarız bir erkeğin bizi yemeğe götürmesine hediye almasına vs durumlara asla ihtiyacımız yok yani… O yüzden bir erkek şimdi hesap ödemiş ödememiş yapmış yapmamış çokta önemli konular değil bunlar. İlk buluşmada erkek öder bir sonrakinde kadın öder. Şimdi erkek bir jest yapar sonra da kadın…

 

Hazır yaz geliyor herkesin karnında kelebekler uçmaya başladı (ben de hala yok 🙂 ) size en beğendiğim Türk çiftlerimizden bahsedeceğim…

 

1- Serenay Sarıkaya – Kerem Bürsin

 

Bu çifti birbirine inanılmaz yakıştırıyorum en beğendiğim çift… İkisi de inanılmaz Avrupai, inanılmaz birbirine benzeyen gözlerinden aşk akan bir çift. Gerek tarzları hayata karşı duruşları birbirine benzeyen giyim tarzlarındaki uyumu bile o kadar güzel ki, Serenay 2010 Miss Turkey yarışmasından arkadaşım umarım Kerem’le evlenirler.

 

 

Bu ikilinin çocuğu olduğunu düşünsenize inanılmaz karizmatik ve cool olur…

 

2 – Almeda Abazi Sayışman – Tolgahan Sayışman

 

Şimdi esmer bir çiftle devam ediyorum ve fark ettim ki ben daha Avrupai çiftleri beğeniyorum ve bence birbirine benzeyen çiftler daha çok ilgimi çekiyor. Hani boyu boyuma tipi tipime tarzı 🙂 İkisi de esmer, Almeda zaten dünya güzeli ve çok sevdiğim bir dostum ve o da benim gibi Arnavut.

 

 

 

Tolgahan dünya yakışıklısı bir adam. Gerek birbirlerine hitap ediş tarzları gerek espri anlayışları ve birlikte eğlendikleri o kadar belli ki bu çiftin de umarım en yakın zamanda esmer ve böyle yeşil gözlü dünya tatlısı bir çocukları olur.

 

3- Fahriye Evcen Özçivit – Burak Özçivit

 

Bu ikili tam Türk tipi esmer uzun boylu bıyıklı erkek, orta boylu esmer güzel yüzlü bir kadın… ikisininde böyle ağır bir duruşu var. Belli ki büyük bir ortak paydada buluşuyorlar ve ikisininde sınırları olduğu çok belli.

 

 

Çok yakıştırıyorum bu ikiliyi Ortadoğu’da bu kadar fazla hayranları olmasının sebebi de ikisininde tam Türk ifadesine sahip olması…

 

4- Şükran Ovalı Erkin- Caner Erkin

 

Çok sempatik, çok eğlenceli bir çift bu ikili… Şükran ile bir kere konuştum ve gerçekten Caner’e hak verdim, Şükran’a aşık olması konusunda…

 

 

Mükemmel bir yüreği olan çok iyi niyetli bir kadın Şükran.. Caner’in bu defaki hamlesi hayatının golü oldu bence. Her çektikleri fotoğrafta iksininde gözlerinin içi gülüyor, umuyorum ki en az bu ikili kadar neşeli ve dünya güzeli bir kızları olur sağlıkla!

 

5- Zeynep Sever Demirel – Volkan Demirel

 

Yazdıklarım içerisinde en uzun süredir birlikte olan bu ikili… Belçika güzeli ile çok başarılı bir futbolcu… Zeynep – Volkan çifti acayip karizmatik bir çift ve birde üzerine Dünya güzeli iki kızları var. İkisininde esmer uzun boylu olması dışarıdan bakıldığında mükemmel bir etki yaratıyor..

 

 

Mesela sarısın çift, mesela esmer çift benim için gözüme güzel gelmesinin en büyük sebebi fiziksel özelliklerinin ve enerjilerinin birbirlerine benzemesi.. Hadi darısı bütün bekarların başına 🙂 Amin

 

DİLAY KORKMAZ'IN DİĞER YAZILARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ