DİLAY KORKMAZ YAZDI: AH O COACHELLA’DA BEN DE OLSAYDIM, AÇIK ÇÖLLERE YOL ALSAYDIM

Takip Et:

Örneğin Fenerbahçe Beşiktaş maçında Şenol hocanın basına gelen olay. Bizim insanımız sporun güzel bir aktivite olduğunu, keyifle izlenebileceğini neden anlamıyor?

 

Saha içine zaten belli başlı materyallerin sokulması yasakken hem içeri bunu sokuyor hem de karşı takımın hocasını yaralıyor! Ya Şenol hocaya daha ciddi bir zarar gelseydi? Maç izliyorsunuz siz beyler maç! Nedir bu öfke bu kin? Bak ne güzel böyle keyifli bir derbi maçına gelmişsin ne biçim taraftarsın sen? Ne biçim insansın? Karşı takımın hocasını yaralayan mahlukat evde ailesine nasıl kötülükler yapar düşünmek bile istemiyorum…

 

İnşallah ülkemizde hak ettiği cezayı bulur!

 

****Festival gibisin…

 

Böyle bir giriş olsun istemezdim ama bunu yazmasam içim rahat etmezdi..

 

Veee şimdi gitmeyi çok istediğim ama işlerim yüzünden gidemediğim ‘Coachella‘

 

Bizim de bazı ünlülerimizin akın ettiği, bence inanılmaz eğlenceli ve renkli bir festival.

 

Kim ne derse desin renkli hayatı sayesinde ülkemize bu festivalleri en çok empoze eden kadın Şeyma Ilıcalı’dır.

 

 

Ben şahsen keyifle izliyorum bu dönemlerde ki paylaşımlarını…

 

 

Şeyma bu sene de giydikleri ve keyifli paylaşımlarıyla ses getirdi ama bu senenin yıldızı bence ‘Hande Erçel’dir. Giyim tarzını ve aurasını asla beğenmediğim Hande bir değişmiş pir değişmiş… Tabi bu değişiklikle Murat Dalkılıç’ın payı büyüktür diye düşünüyorum. Çünkü biz kadınlar aşık olunca başka bir enerji alanına girip kendimizi güncelleyebiliyoruz.

 

 

Şu Hande’de ki seksiliğe ve coolluğa bakar mısınız…

 

 

Bence bu aşk Murat ve Hande’ye o kadar iyi geldi ki… Ben ikisini birbirine çok yakıştırmaya başladım.

 

İlişkilerle devam edeyim şimdi… Sanki kendim nişanlanmış kadar çok mutlu olduğum (bu biraz fazla oldu) bir nişan haberi de Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz çiftinden geldi. Burcu mutluluğu çok hak eden bir kadındı. Kendisini birebir olarak Acun Medya ‘Yok Böyle Dans’ zamanlarından tanıyorum. Dünya şekeri ve çok başarılı bir sunucu ve şimdi gözleri gülüyor. Ohh be! Böyle BİRBİRİNE YAKIŞAN çiftleri yazarken de bir ayrı mutlu oluyorum. Hadi düğün ve bebek haberini de tez vakitte alırız inşallah. Tebrik ediyorum.

 

****Yaz geliyor hadi son dokunuşlar

 

Havaların ısınmasıyla birlikte bütün kadınların aklında aynı cümle ‘Eyvah yaz geliyor acil hazır olmam lazım.‘ Bu hazırlıktan kasıt benim için diyet ve spor anlamına geliyor ki, kaldı ki kadınların kışın kendini salıp yazın toplama eylemine aşırı karşıyım. Kadın dediğin bakımlı, olur kendisine bakar, öyle kışın salıp ta yazın sırf iki parçadan oluşan bir bikini için bu kadar kendini kasmaya gerek yok sevgili hem cinsim… Sen zaten bakmalısın kendine, bunu yazın giyeceğin bikini ve plajlar için değil kendine saygın ve sevgin gereği devamlı yapmalısın… neyse ki bu hazırlık cümlesinin içeriği sadece bu değilmiş…

 

‘Estetik mevsimi’ diye bir süre varmış Nisan ayı ve Ekim ayı..

 

Hiç bilmiyordum, çünkü bu konularla ilgilenmediğim için illaki duymuşumdur ama hiç dinlememiştim… Sevgili Doktor Mehmet Toprak ile muhabbet ederken kendisi söyledi. Yaza girerken kadınlar estetik ameliyatlarını, dolgu ve botoxlarını hazır ediyorlarmış.

 

 

Yıllardır kaşlarımın ortasını çok çattığım ve orada iz çıkacak diye bütün ailemin ve çevremdekilerin söylediği ‘kaş ortana botox yaptır Dilay‘cümlesini galiba hayata geçireceğim ve bundan inanılmaz korkuyorum! Çünkü ben her şeyin olduğu gibi kalmasından yanayım. Fakat ekranda da kaşlarımı çatıyormuşum ve sevgili seyircime çatık kaşlı sunucu olarak yer etmek istemiyorum… Önümüzde ki günlerde bu botox’u yaptırdığımda yine köşemde buna yer vereceğim…

 

****Hadi biraz da modadan bahsedelim…

 

Size önceki yazımda Barış Avcı’nın Klein da yapacağı defileden bahsetmiştim. Büyük bir merakla beklediğim canım arkadaşımın defilesi… Ne oldu biliyor musunuz? Bilmiyorsunuz çünkü sosyal medyada bu tarz kötü olayları paylaşmayı sevmem… Evet hastanelik oldum ve serumlar yedim haliyle defileye gidemedim ama an be an takip ettim. Barış herkesin ağzını açık bırakan bir görsel şölen yaşatmış gelen herkese… Sahne, müzik, ışıklar, mankenler ve ELBİSELER.

 

Aman Allah’ım hepsi mi güzel olur!!! Ve ben hemen bu cumartesi yayınımdan itibaren giymeye başlıyorum yeni koleksiyonu. Bayılacaksınız! Tamam kendimi de araya sıkıştırdığıma göre sizlere gecenin kraliçesi Deniz Akkaya'dan bahsedeceğim… Ne yapıyorsun sen Deniz??

 

 

Ve işte Kadın!! “Çocuğum var kendime bakamam ve çalışıyorum kendime bakamam” gibi cümleleri de afiyetle yutan Deniz… Böyle güzel hem cinslerimi görünce acayip mutlu oluyorum. 40 yaşını devirmiş bir güzellik abidesi.. Alkış! Denebilecek kelime yok.