Müzik

Dilara “Tribün” adlı single ile iddialı geliyor

Müzik dünyasına ender de olsa yeni yetenekli yıldız adayları renk katmaya devam ediyor. O isimlerden biri de Dilara! Genç şarkıcı, iddialı ama aynı zamanda da temkinli! Önünde uzun bir yol olduğunun farkında…

Bundan önce “Erkekler” adlı single çalışması ile Türk pop müziğine oldukça hızlı bir giriş yapan Dilara şimdi de sözü ve müziği Duygu Eyüpoğlu, düzenlemesi ise Burak Yeter’e ait olan “Tribün” adlı şarkısıyla müzik listelerinde kendine yer vulmaya çalışıyor. Genç şarkıcının çalışması, DMC etiketi ile dijital platformlarda yerini aldı.

“Yeni klibi 1 Milyondan fazla izlendi”

Dilara’nın klip yönetmenliğini Alexone yaparken, klip çekimleri 2 ayrı şehirde 3 gün sürdü. Ali Erim Koç’un dans koreografilerini hazırladığı klipte Türkiye’nin en iyileri arasında yer alan 5 dansçı oynadı.

“Tribün” adlı şarkı 28 Ocak 2019’da tüm dijital platformlarda yerini alırken, çalışmaya çekilen bideo klip Youtube Türkiye’de kısa sürede 1 milyondan fazla izlendi. Dilara’nın büyük umutlar beslediği şarkısına dinleyicilerden ilk gelen yorumlar ise, oldukça pozitif oldu. Bakalım, grnç müzisyen hededlediği yolda istediği başarıyı yakalayıp bu zorlu rekabette kendisine bir yer edinebilecek mi?

AMACI KALICI OLMAK!
Dilara, “Müzik dünyasında kalıcı olmak ve uzun yıllar şarkılarımla var olmak istiyorum. Bu uzun bir yolculuk. Teibün şarkısı, bu uzun yolculuğumun önemli nir parçası olacak. İyi bir ekiple çalıştık. Amacım, milyonların şarkılarımı ezbere söylemesi ve bolca konser verip sahne şovları yapmak” şeklinde konuştu.

dilara-tribun-sarkisi-yayınlandi dilara-tribun-sarkisi dilara-tribun dilarailara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu