Dilara Aksüyek “Füsun Gözü Kara Etkileyici Biri”

Takip Et:
Dilara Aksüyek “Füsun Gözü Kara Etkileyici Biri”
Dilara Aksüyek “Füsun Gözü Kara Etkileyici Biri”

Bu sezon Show TV’de ekranlara gelen Arıza dizisinde avukat Füsun Aşikar’i canlandıran Dilara Aksüyek Habertürk’ün suallerini yanıtladı. Oyuncu Acıma ve İstanbullu Gelin gibi hoşlanılan dizilerde canlandırdığı karakterler ile izleyicilerin dikkatini sürüklemişti. Füsun karakteri için öneri geldiğinde çok heyecanlandığını belirten Dilara Aksüyek “Füsun gözü kara etkileyici biri” dedi.

Dilara Aksüyek Kimdir?

Arıza Dizisi Çok Iyi Bir Senaryo

İzlerken çok sevinç aldığını açıklayan oyuncu “Oynarken ortaya nasıl bir şey çıkacağını hipotez edebiliyorsunuz elbette ama izlemek çok daha değişik bir gidişat.
Her karakterin altı şahane çizilmiş. Çok beğendiğim oyuncuları izlemek de benim adıma ayrı bir neşeydi. Bu yönleriyle sevdiğim bir iş oldu ve o surattan içinde olmaktan da büyük mutluluk dinliyorum” diyerek sözlerine ilave etti.

Dilara Aksüyek “Füsun Gözü Kara Etkileyici Biri”

Dilara Aksüyek İstanbullu Gelin dizisinde birlikte çalıştıkları Recai Karagöz ile tekrar çalışacağını bildiğinde çok heyecanlandığını şu sözlerle dile getirdi; “Rejisörümüz Recai Karagöz beni aradığında ve işi onun çekeceğini bildiğimde beni ilk heyecanlandıran şey onunla beraber yine çalışabilecek olmaktı.
Güçlü, ne istediğini öğrenen, adil bir bayan ‘Füsun’… Gözü kara, etkileyici biri. Dolayısıyla hocanın yanında ‘Füsun’ da beni süratlice tesiri altına aldı.”

Dilara Aksüyek için İstanbullu Gelin’de Sürpriz Rakip

Avukatı canlandırmak için destek aldığını açıklayan oyuncu “Dostlarımla olduğum bir yemekte yan masamızda oturan bir kadının avukat olduğunu duydum. Sanırım o an bütün bir algıda tercih edicilik hatıraydı.
Şu anda hâlâ devam eden bir dostluğumuz var. Bana sıkça tüyo veriyor ama gerçek benim çalışma usulüm yeni arkadaşımın beden dilini izlemek. Şimdi onun beni izleyip tenkit etmesini bekliyorum” dedi.

Seri Katil Filminde Oynamak İstiyorum

Oyunculuğu çok sevdiğini açıklayan Dilara Aksüyek, Nuri Bilge Ceylan ile tanışmak ve onun sürüklediği bir filmde oynamanın kendisini çok mutlu edeceğini açıkladı. Ayrıca hoş yapılan bir seri katil filminde oynamak istediğini ilave etti.