Dilan Çıtak’ın sevgilisi Levent Dörter koronavirüse yakalandı!

Dilan Çıtak Tatlıses'in erkek arkadaşı müzisyen Levent Dörter, corona virüs şüphesiyle hastaneye yatırıldı...

Takip Et:

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir kabus haline gelen corona virüsü, sanat dünyasının ünlü isimlerini de hastanelik ediyor! Burak Akkul, Fatih Terim ve Rüştü Reçber’den sonra müzisyen Levent Dörter de corona virüs şüphesiyle hastanede yatıyor.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in bir süredir birlikte olduğu müzisyen sevgilisi Levent Dörter, corona virüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

LEVENT DÖRTER TEST SONUÇLARINI BEKLİYOR, DİLAN ÇITAK İSE “PSİKOLOJİM İYİ DEĞİL” DEDİ!
Levent Dörter, “Bu akşam Covid-19 (Corona) belirtilerinden dolayı Acıbadem Maslak’a yatışım yapıldı. Burada her şey çok iyi, merak edilecek hiçbir şey yok. Sizlerin duasıyla ayağa kalkacağım inşallah” şeklinde bir açıklama yaptı.

Dörter, hastaneye kaldırıldığı gecenin sabahında ise, bir açıklama daha yaptı. Ünlü müzisyen, “Dünden beri hiç bir telefona bakamadım. Arayan soran, geçmiş olsun dileklerini ileten herkes sağ olun. Ben evden dışarı sadece market için çıktım ya da marketten geleni eve aldım. Lütfen çok dikkatli olun ve kafanızı bile dışarı çıkartmayın. Özellikle naylon torbalara eldivensiz dokunmayın. Sakın ‘bana bir şey olmaz’ demeyin. Buluyor bu lanet virüs” dedi.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak ise, psikolojik durumunun iyi olmadığını söyleyerek sevenlerini üzdü.