Magazin

Dilan Çiçek Deniz’den anlamlı destek!

Burak Deniz ile başlayacağı ‘Patron’ dizisi, yapımcı ve dizinin yayınlanacağı kanalın bütçede anlaşamaması yüzünden iptal edilen Dilan Çiçek Deniz, giriştiği sosyal sorumluluk faaliyetiyle herkesten alkış aldı.

“DESTEK OLMAKTAN KEYİF DUYACAĞIM!”

Öğretmen Akademisi Vakfı’nın yöneticileri ile bir araya gelen güzel oyuncu, o anları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Öğretmenlerle bir toplantı gerçekleştiren Deniz, gönderiye “Sizler belki daha önce haberdar olmadınız ama ülkemizde öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlamak için canla başla çalışan bir sivil toplum kuruluşu var. Bugün Öğretmen Akademisi Vakfı’nın çok değerli öğretmenleri ve çalışanları ile bir araya geldim. İyi ki varlar. Bu vakfa destek olmaktan keyif duyacağım.” notunu düştü.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu