Medya

Dilan Çiçek Deniz teklifleri değerlendiriyor!

2014 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında 2’inci seçilerek adını duyuran Dilan Çiçek Deniz, aynı yıl Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizinin kadrosuna katılarak oyunculuk kariyerine başlamıştı. 2014 yılından bu yana Tatlı Küçük Yalancılar, Bodrum Masalı, Çukur dizilerinde oynayan Deniz’in yıldızı Çukur dizisinde canlandırdığı Sena karakteri ile parlamıştı. Senaryo gereği ölerek diziye veda eden Dilan Çiçek Deniz, yaz döneminde Burak Deniz ile partner olacağı Patron dizisi ile anlaşmıştı. Güzel oyuncunun dizisi daha başlamadan yapım ve kanal arasında gelişen bir anlaşmazlık yüzünden iptal olmuştu.

İÇİNE SİNECEK SENARYOYU BEKLİYOR

Önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıyan oyuncu, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Şu sıralar dinlendiğini söyleyen Deniz, yeni bir projede yer alması için kendisine sunulan teklifleri değerlendirdiğini de söyledi. Ünlü oyuncu, eğer içine sinen bir senaryo olursa ekranlarda olabileceğinin sinyallerini verdi.

Geçtiğimiz günlerde kolu sarılı olarak görülen Dilan Çiçek Deniz’in spor yaparken sakatlandığı öğrenilmişti. Sargıları çıkaran ünlü oyuncu, sakatlığını geçtiğini ifade ederekk hayranlarının yüreklerine su serpti.

Dilan Çiçek Deniz geçtiğimiz günlerde bir etkinlikte giydiği botlarının fiyatı ile magazin gündemine gelmişti. Prada marka cepli botları ile ilgi odağı olan Deniz’in botunun fiyatının 10 bin lira olduğu öğrenilmişti. Aynı botları Şeyma Subaşı, yurtdışında gittiği bir davette giymiş ve çekildiği fotoğrafları 3 milyon takipçili sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Cepli botlar kimileri tarafından beğenilirken kimileri tarafından sıra dışı bulunmuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu