Dilan Çiçek Deniz: “Bir bölgemde iki adet estetiğim var!”

İbrahim Selim'in YouTube'ta yayınlanan programına konuk olan Dilan Çiçek Deniz, samimi açıklamalarda bulundu...

Takip Et:

Karantina sürecinden bahseden Dilan Çiçek Deniz şunları söyledi: “Karantina sürecinde evden hiç dışarı çıkmadım. İlk kısmı daha rahattı çünkü son bir senedir çok fazla dışarı çıkmıyordum, daha çok evdeydim. İnsanlar benim karantinama katılmış gibi hissetim. Arkadaşlarımı ve sevdiklerimi çok özleyince artık bunaldım.”

“ESTETİĞİM VAR!”

Hayatı hakkında bilinmeyenleri anlatan Deniz, “Oyunculuğu küçüklüğümden beri çok istiyordum. Anneme 7 yaşımdayken, söylemişim ‘oyuncu olacağım’ diye, oldum.” ifadelerini kullandı. Samimi açıklamalarına devam eden ünlü oyuncu, estetik sorusu üzerine “Bütün kadın oyuncuların başına bela olmuş bir soru… Aslında bu soruyu hiç sevmiyorum. Madem soruldu, bir bölgemde iki adet estetiğim var.” dedi. Dilan Çiçek Deniz’in açıklamalarının devamı şu şekilde:

“KADIN – ERKEK AYRIMCILIĞI YAPILIYOR!”

Erkek ve kadın oyuncular arasında ayrımcılık var. Ama bu sadece bizim sektörde değil her sektörde geçerli bir durum. Ben de bu tarz olaylarla zaman zaman karşılaştım. Hatta sesimi yükselttiğim dönemler de oldu çünkü dayanamıyorum. Yıl olmuş 2020 hala kadın, erkek arasında ayrımcılık oluyor. Erkeği daha yüksekte görüyorlar, daha çok saygı duyuyorlar.

“GİZLİCE BİRİLERİNİ TAKİP EDERİM!”

Gizli gizli takip ettiğim insanlar var ama söylemeyeceğim, bir kişi değil birçok kişiyi takip ediyorum. Hatta yanlışlıkla fotoğrafını beğenip, takip etmek zorunda kaldığım ve arkadaş olduğum insanlar da oldu.

“NEFRET DUYGUSUNU SEVİYORUZ!”

Sosyal medyada yapılan kötü yorumlar bir ara beni çok etkiliyordu, çok kötü hissediyordum kendimi. Toplum olarak duyguyu nefret yapıp orada buluşmayı çok seviyoruz, o duyguyu hiç sevgi yapmıyoruz.