Dilan Çiçek Deniz, Alev Alev dizisi öncesi adeta sosyal medyayı hipnotize etti!

Takip Et:
Dilan Çiçek Deniz’in yeni karakteri Rüya ile tanışmaya hazır mısınız?
Dilan Çiçek Deniz’in yeni karakteri Rüya ile tanışmaya hazır mısınız?

Magazinn /Ayrıntı – Genç ve zaferli oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Çukur dizisinde Sena karakteri ile uzun müddet ekranlara gelmişti. Sena’nın acıklı vefatı günlerce konuşulurken, Dilan Çiçek Deniz’in diziden dağılmasına da izleyiciler çok donakalmıştı. Çukur’un olmadık zamanlardaki beklenmedik kayıplarından biri de Deniz oldu.

Dilan Çiçek Deniz, sonrasında dijital bir platform için çekilen ve Burak Deniz ile beraber kamera karşısına geçtiği Yarım Kalan Aşklar adlı dizide rol aldı.
Kısa bir video yayınladı oyuncu. Bir hipnoz seansındaymış gibi gözlerini sağa sola kaydırırken birisinin de elinde yakaladığı bir nesneye salladığı bakılıyor.

Dilan Çiçek Deniz, bu görüntüyü İngilizce bir yazı ile yayınladı. Aşağıda yer alan bu anekdotta, “Her gün hipnotik fenomenler yaşarsınız. Çoğu gün, bu “hakikatleri” yaratmak ve onları şimdiki zamana getirmek için hayal eforunuzu kullanarak ya geçmişte sıkışıp kalıyorsunuz ya da gelecekte sıkışıp kalıyorsunuz.” cümlesi yer alıyor.
Demet Evgar ve Hazar Ergüçlü ile başrolde yer alacak olan Dilan Çiçek Deniz, dizi evveli sanki sosyal medyadan hayranlarını hipnotize ediyor dedirtti…

İşte Dilan Çiçek Deniz’in paylaşımı:

You experience hypnotic phenomena on a daily basis. Most days you’re either stuck in the past or stuck in the future, using your imagination to create these “realities” and bring them into the present. 👀
🎥: @fatihyilmaz

 

.