Magazin

Didem Soydan’ın Lider Şahin suskunluğu!

İlk olarak konser hakkında konuşan Didem Soydan, “Çok seviyorum kendisini. Çok da heyecanlıyım, açıkhava konserini heyecanla bekliyorduk. Cem, çok sevdiğim bir arkadaşım ayrıca hayranıyım da.” ifadelerini kullandı.

“HERKES TATİLDEYKEN BİZ ÇALIŞIYORUZ”

Ünlü model “Cem Adrian’ın en fazla hangi şarkısını seviyorsunuz?” sorusuna “Çok fazla var. Story’lerimde çok fazla paylaşıyorum. Ama ikimizin birlikte olduğu ‘Seni Seviyorum’ klibi, o parça benim için çok özel.” yanıtını verdi. Soydan, geride bıraktığımız yazı ise “Koşturmalı geçti, çünkü bizim sezon çekimleri yazları oluyor. Yani herkes tatildeyken biz çalışıyor oluyoruz.” sözleriyle özetledi.

OYUNCULUK KARİYERİNİ NOKTALADI

Bir dönem oyunculuk yapan Didem Soydan, “Oyunculuk kariyerinizi bitirdiniz mi?” şeklinde yöneltilen bir soruya karşılık “Tamamen bitti. Zaten çok küçük rollerde yer almıştım. Kendi işlerime devam ediyorum.” dedi.

SEVGİLİSİNİN YENİ ŞARKISINI BEĞENDİ

Yazın sezonunun yeni açıldığı günlerde usta sanatçı Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşamaya başlayan güzel model, sevgilisi hakkında yöneltilen sorulara ise “Yine konuşmayacağım. Zaten hiç konuşmuyorum. Kişisel algılamayın” şeklinde bir cevap verdi. Lider Şahin’in yeni şarkısını nasıl bulduğu sorulan Soydan “Çok güzel, çok beğendim” yorumunda bulundu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu